vetas product

Вітаміни GiGi АКТИВЕТ ПЛЮС 1 таб/15 кг № 90

Acti. Vet Plus Gigi для собак (1таб/15 кг) 90 таб

З гіалуронової кислотою для профілактики захворювань суглобів у собак старше 5 років

  • Хондропротектор з знеболюючим і протизапальну дію
  • Знімає біль і відновлює рухливість суглобів при процесах ревматоїдного характеру, артритах, артрозах різної етіології
  • Дорослим собакам під час підвищених навантажень (змагання, тренування)
  • Тваринам в реабілітаційний період після розтягнень, вивихів, ударів
  • Літнім собакам для профілактики вікових дегенеративних змін у суглобах
  • Таблетки мають відмінний смак і з задоволенням поїдаються тваринами

Склад: 1 таблеки «Acti Vet-Plus» формують такі компоненти:

1. Гіалуронова кислота 24мг;

2. Д-глюкозамін 450мг;

3. Хондроітин 99мг;

4. МСМ (Метил-сульфоніл метан) 480мг;

5. Босвелія (Boswellia serrata) 65% 30мг;

6. Аскорбат кальцію Ester C 120мг.

Фармакологічні якості препарату
Терапевтичний ефект препарату «Acti Vet-Plus» зумовлюють ключові компоненти складу. Основна діюча речовина – гіалуронова кислота.

Гіалуронова кислота
Саме ця речовина є самим активним у всіх ветеринарних хондропротекторах. Кислота сприяє оптимальному процесу хондросинтеза, захищає суглобові елементи від агресивного зовнішнього впливу.

Гіалуронат натрію вважається найважливішим компонентом синовіальної рідини. Він забезпечує еластичність суглобових елементів у цілому, виконує роль природного мастила, а також відповідає за фільтруючі якості синовіальних мембран. Також доведено, що гіалуронова кислота має виражені протизапальні властивості.

Глюкозамін – цінну речовину, що забезпечує синтез колагену, який в свою чергу визначає основні якості сухожиль і кісткової тканини. Він є важливою базою для вироблення простагландинів та гіалуронату. Речовина добре засвоюється травним трактом, швидко трансформуючись в суглобових тканинах.

Хондроітин – речовина, вырабатывающееся з акулячих хрящів. Він посилює терапевтичні якості глюкозаміну, прискорює процеси тканинної регенерації кісткових елементів, стимулює зростання хрящових волокон.

Метил-сульфоніл метан
МСМ - органічний компонент, який містить сірку. Це найважливіший елемент, що володіє особливо вираженою біодоступністю – джерело харчової сірки.

Сірка – каталізатор більшості хімічних реакцій. Вона дозволяє швидше перетворити їжу в енергію, допомагає виводити токсини і метаболіти з організму. Речовина володіє вираженими протизапальними властивостями.

Як показують останні дослідження, в організмі переважної більшості домашніх тварин спостерігається хронічний дефіцит сірки. МСМ відомий антиоксидант, природний анестетик, регенератор, оптимізуючий фізіологічний потенціал організму тварини. Дефіцит сірки сильно позначається на здоров'я вихованця.

Вітамін Ester C® - запатентована форма вітаміну C; антиоксидант з тривалим ефектом, pH нейтральний (не пошкоджує емаль, не подразнює слизову оболонку травного тракту), період виведення з організму – не менш ніж 24 години.
Акулячий хрящ Хондроітин підсилює ефект D-глюкозаміна HCL, забезпечує певна кількість рідини, необхідної для суглобів (змащує суглоб).
Босвелія (Boswellia serrata) 65%-й екстракт є природним протизапальним засобом з властивостями болеутоления, а також покращує кровообіг.

Тривалість: не менше 45 - 60 днів. В особливо важких суглобових в разі проблем рекомендується використовувати 120 днів і довше. Перші 7 днів дозу рекомендується подвоїти!

1 таблетки формують такі компоненти: гіалуронова кислота 24 мг; Д-глюкозамін 450мг; хондроїтин 99мг; ЧСЧ (Метил-сульфоніл-метан) 480мг; босвеллія (Boswellia serrata) 65% 30мг; аскорбат кальцію Ester C 120мг.

Залишити відгук