vetas product

Вітаміни GiGi АКТИВЕТ 1 таб/20 кг № 240

GIGI Acti Vet 100 таблеток (глюкозамін, хондроїтин, МСМ) 1 таблетка на 20 кг ваги — препарат для поліпшення функцій суглобів собак. Основні елементи препарату — глюкозамін і хондроїтин, є безпосередніми будівельними елементами суглобів і допомагають відновити їх рухливість за рахунок поліпшення харчування хрящових тканин.

АКТИВЕТ - синергічний (формула взаємно посилюється дії компонентів) хондропротектор з протизапальною і знеболюючою дією для собак і кішок.

  • Призначається молодим тваринам у період росту для зміцнення опорно-рухового апарату і профілактики патологій його розвитку.
  • Дорослим тваринам препарат показаний у період підвищених навантажень (тренування, змагання), в реабілітаційний період після травм (розтягнення, вивихи, забиття тощо).
  • Собакам старшого віку АКТИВЕТ призначають для попередження вікових дегенеративних змін у суглобах.
  • Препарат зменшує запалення, знімає біль і відновлює рухливість суглобів при процесах ревматоїдного характеру, артритах, артрозах різної етіології.
  • Особливі показання препарату – профілактика проблем з опорно-руховим апаратом у собак великих і особливо гігантських порід.
  • Таблетки чудово поїдаються тваринами, що важливо для власників вибагливих у годівлі собак.

Склад: 100 г препарату міститься 18,8 гр метил сульфоніл метан (МСМ); 17,6 гр D - глюкозаміну; 4,7 гр кальцію аскорбату; 3,9 гр хондроїтину; 1,2 гр порошку босвелії (Boswellia PE 65%)

Дополнительные вещества: улучшитель вкуса, гидрогенфосфат кальция, целлюлоза, стеарат магния, декстроза. Протеин 9%, жир 2%, влажность 10%.

Доза и способ применения: Доза для профилактики Acti VET® таблетки для собак весом до 20 кг – 1 таблетка в день, от 20 до 40 кг – 2 таблетки в день, от 40 до 60 кг – 3 таблетки в день, от 60 до 80 кг — 4 таблетки в день, свыше 80 кг — 5 таблеток в день.
Курс применения не меньше 45-60 дней. При особо тяжелых проблемах суставов рекомендуется применять 120 дней и дольше.

Перших 7 діб можливе подвоювання добової дози.

У 100 г препарату міститься 18,8 грудня метил сульфоніл метан (МСМ); 17,6 грудня D - глюкозаміну; 4,7 грудня кальцію аскорбату; 3,9 грудня хондроїтину; 1,2 грудня порошку босвелії (Boswellia PE 65%) та допоміжні речовини.

Залишити відгук