vetas product

Віросан дез. средство р-н 100мл

Віросан - комплексний миючий-дезінфікуючий засіб, діє бактерицидно (Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aeraginosa, E.coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis Listeria monocytogenes, Mycoplasma spp.), Фунгіцидну (Candida spp., Aspergillus spp., Fusarium spp. , Penicillium spp.), і віруцидну (Newcastle disease virus, Reovirus, Rotavirus, Coronaviras, Paramyxoviras, Poxvirus, Orthomyxovirus, Pestivirus).
Застосування:
Віросан застосовується при митті та дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, інкубаторів, пунктів штучного осіменіння, транспортних засобів, поверхонь, об'єктів і обладнання, що підлягають ветеринарному нагляду, для заповнення дезбарьеров.
Віросан зберігає свою активність при інтенсивному освітленні, при використанні жорсткої води, в присутності органічних матеріалів (гній, залишки корму та ін.).
Віросан ефективний в широкому діапазоні температур (від 0 до 50 ° С). При температурі нижче 0 ° С рекоменуеться додавання антифризу (пропіленгліколь і інші аналогічні за якістю), що дозволяє застосовувати Віросан навіть при температурі до мінус 20 ° С.
Спосіб застосування та дози:
Використовують водні розчини препарату низьких концентрацій. Може застосовуватися раз-ними способами: у вигляді розчину, розпиленням, туманоутворюванням, піноутворенням. Туманообразование можна проводити як холодним, так і гарячим способом з використанням туманогенераторов. У робочих концентраціях не викликає корозії по- поверхонь. Після експозиції руйнується факторами зовнішнього середовища (не потрібно змивати).
Застереження:
При роботі з препаратом необхідно дотримуватися правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з ветеринарними препаратами і тваринами.
Слід уникати потрапляння препарату на шкіру, очі, одяг. Роботу проводять в халатах, гумових чоботях і рукавичках.
Робочі розчини готують в добре вентильованих приміщеннях або на вулиці. Під час роботи не дозволяється курити, приймати їжу і воду. Дезінфекцію проводить ветеринарний лікар, фельдшер або спеціально навчені особи під їх керівництвом. Забороняється зливати залишки розчину в природні водойми. Знезаражені залишки препарату і зливні води після обробки тари та спецодягу зливають в яму глибиною не менше 0,5 м, розташовану на відстані від будь-яких водойм, джерел водопостачання і місць випасу худоби не менше 50 м. Нейтралізувати або знищувати препарат можна тільки спаленням в спеціалізованих установах .
У рекомендованих концентраціях Віросан безпечний для навколишнього середовища, людей і тварин.

Залишити відгук