vetas product

Вакцина Вангард Плюс 5/CVL 1доза/1мл

Вангард® Плюс 5 / CV-L є ліофілізованим препаратом аттенуйованих штамів вірусу СD (собача чума), CAV-2 (собачий аденовірус), вірусу CPI (собачий парагрип) та інактивованих цілісних культур L. canicola і L. icterohaemorrhagiae, плюс рідкого інактивованого CCV (собачий коронавірус) з адъювантом. Фракція CPV є насиченою (107,0 TCID50 / доза) і була аттенуированного, використовуючи низьке число пересівань (35 пересівань собачого ізоляту з максимум 2 можливими додатковими пересіву для виробництва) в клітинній лінії собак, дає йому імуногенні властивості, здатні переважити інтерференцію материнського антитіла рівнях.

Рідкий компонент використовується для регидратирования лиофилизованого компонента, який упакований з допомогою інертного газу замість вакууму.

Містить пеніцилін і стрептоміцин в якості консервантів.

Свідчення

Вангард® Плюс 5/CV-L призначений для вакцинації здорових собак у віці 6 тижнів або більше в якості способу запобігання собачої чуми, викликаної вірусом собачої чуми (CD), інфекційного гепатиту собак (ICH), що викликається собачим аденовірус типу 1 (CAV - 1), респіраторних захворювань, що викликаються собачим аденовірус типу 2 (CAV-2), собачого парагрипу, що викликається вірусом собачого парагрипу (CPI), ентериту, що викликається собачим коронавіруса (CCV) і собачим парвовирусом (CPV), а також лептоспіроз, викликається Leptospira canicola і L. icterohaemorrhagiae.

Застосування

Рекомендується проводити вакцинацію здорових собак. Асептично регідратованих лиофилизированную вакцину (ВАНГАРД® Плюс 5/L) з допомогою, що міститься в упаковці флакона з рідкої вакциною (FirstDose® CV), добре потрясти і ввести 1 мл підшкірно або внутрішньом'язово. Ліофілізований компонент вакцини розчиняють в рідкому компоненті безпосередньо перед застосуванням.

Первинна вакцинація: Здорові собаки у віці 6 тижнів або старше повинні отримувати 3 дози, кожна вводиться з інтервалом 3 тижні. Якщо собака вакциновані до 12 тижнів, то по досягненні 12 тижнів їй потрібно ввести ще 1 дозу вакцини. Раніше невакцинованих дорослих собак вакцинують двічі з інтервалом в 3-4 тижні.

Ревакцинація: Рекомендується проводити щорічну ревакцинацію у вигляді разової дози.

Умови зберігання
Зберігати при температурі від 2° до 7°C. Пролонговану дію більш високих температур або прямого сонячного світла може негативно позначитися на активності вакцини. Не заморожувати. Використовувати весь вміст після розтину. Для введення вакцини повинні використовуватися простерилізовані шприци та голки.

НЕ стерилізувати за допомогою хімічних речовин, оскільки слідові кількості дезінфікуючого засобу можуть інактивувати вакцину. Спалити контейнери і весь невикористаний зміст.

Застереження
Необхідно уникати вакцинації вагітних собак.
Як і у випадку з багатьма вакцинами, після введення може розвинутись анафілактичні реакції.

Цей препарат може бути використаний і є ефективним у здорових тварин. Захисний імунну відповідь організму може не проявитися, якщо тварини є носіями інфекційного захворювання, забезпечуються неповноцінним харчуванням або заражені паразитами, знаходяться в стані стресу після транспортування або в результаті дії умов навколишнього середовища, їх імунітет ослаблений або якщо вакцина введена без дотримання інструкцій по застосуванню.

Тільки для собак.

Вакцина містить атенуйовані штами вірусу чуми собак, аденовірусу-2 собак, парвовірусу собак, вірусу парагрипу собак, а також інактивовані коронавірус собак та штами лептоспіри серогруп Canicola і Icterohaemorrhagia.

Залишити відгук