vetas product

Вакцина Нобівак RL 1доза/1мл

  • Кількість в упаковці
    10 флак. в упаковці

НОБІВАК RL (Nobivac RL) вакцина проти сказу та лептоспірозу собак

ФОРМА ВИПУСКУ
За зовнішнім виглядом являє собою суспензію рожево-бежевого або кремового кольору з білим осадом. Препарат розфасовують в скляні флакони по 1 мл і упаковують по 10 штук в картонну коробку.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Вакцина індукує вироблення специфічних антитіл до збудників лептоспірозу та сказу у собак протягом 14-21 дня після повторної ін'єкції. Напруженість імунітету становить 3 роки проти сказу та 1 рік проти лептоспірозу, після чого проводять повторну імунізацію.

ПОКАЗАННЯ
Призначають собакам з метою специфічної профілактики лептоспірозу (в т. Ч. Лептоспіроносітельство) і сказу в загальній схемі вакцинації тварини.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Перед імунізацією флакони з вакциною інтенсивно струшують і вводять тварині підшкірно в область шиї або лопатки. Для кожної тварини використовують окрему стерильну голку і шприци. Цуценят прищеплюють вакциною Нобівак RL з 8-9-місячного віку, а через 2-3 тижні - Нобівак лепту. Дорослих, які раніше не вакцинованих собак імунізують дворазово з інтервалом 2-3 тижні. Ревакцинацію проводять щорічно в дозі 1 мл. Допускається застосування вакцини Нобівак RL в якості розчинника до інших вакцин Нобівак DHPPi і Нобівак DHP.

ПОБОЧНІ ДІЇ
У дуже рідкісних випадках після застосування вакцини у гіперчутливих тварин можуть спостерігатися алергічні реакції, невелика набряклість в місці ін'єкції, які мимовільно зникають протягом 1-2 тижнів і не вимагають додаткового лікування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Вакцинації не підлягають клінічно хворі тварини, суки за 2 тижні до і перші 3 тижні після пологів, а також собаки протягом перших 7 днів після дегельмінтизації.

Комбінована інактивована вакцина в одній дозі (1 мл) містить не менше 2 МО вірусу сказу штаму Пастер-РІВ, не менше 2х108 мікробних клітин Leptospira canicola (штам Са-12-000) і 2х108 Leptospira icterohaemorrhagiae (штам 820К), а також ад'ювант - фосфат алюмінію.

Залишити відгук