vetas product

Вакцина Нобівак Rabies 1доза/1мл

  • Кількість в упаковці
    10 флак. в упаковці

Інактивована вакцина Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies) є профілактичним засобом активної імунізації здорових тварин проти сказу.
Нобівак Рабіес призначають собакам, кішкам, тхорів, норкам, лисицям, великій рогатій худобі, вівцям, козам і коням для профілактики сказу.

Одноразової ін'єкції досить для створення активного імунітету у собак і кішок терміном до 3-х років, у великої рогатої худоби, овець, кіз і коней - до 2-х років, у лисиць, норок і тхорів - до 1 року.

Наростання імунітету після введення вакцини відбувається на 21-й день. Для овець, кіз, норок, тхорів і лисиць щеплення забезпечує захист як мінімум 1 рік.

Кожен флакон (1 доза) містить інактивовану культуру вірусу  з активністю не менше 2 МЕ і ад'ювант AIPO4

Фармакологічна дія. Вакцина Нобівак Рабіес є профілактичним засобом активної імунізації здорових тварин проти сказу. У собак і кішок ця вакцина створює імунітет строком до 3 років, у лисиць, норок і тхорів до 12 місяців. Дана вакцина проти сказу повністю сумісна з іншими моно- і полівалентними вакцинами для собак виробництва фірми "Intervet", а також з вакциною Нобівак Трікет для кішок.
Нобівак Рабіес можна також використовувати в якості розчинника для ліофілізованих вакцин від "Intervet": Нобівак Parvo-C, Нобівак Паппі DP, Нобівак DH, Нобівак DHP, Нобівак DHPPi, Нобівак Pi, Нобівак PPi, а також Нобівак Трікет для кішок.

Показання до застосування. Нобівак Рабіес - інактивована вакцина проти сказу собак, котів, великої рогатої худоби, овець, кіз, тхорів, норок, лисиць і коней.

Дози і спосіб застосування. Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових тварин, починаючи з 8-9-тижневого віку.

Дозування: 1 мл підшкірно або внутрішньом'язово згідно зі схемою:

 

Собаки, кішки

ВРС, кони

Тхори, норки, лисиці

Перша вакцинація

с 3-х місячного віку*

с 6 місяців*

с 3-х місячного віку*

Ревакцінація кожні

3 року**

2 року**

1 рік**

Спосіб введения

в/м или п/ш

в/м

п/ш

* Якщо тварина через епізодичній ситуації щеплено раніше зазначеного віку, то воно повинно бути вакциновано повторно, коли досягає 3 місяців (собаки, кішки, тхори, норки і лисиці), 6 місяців (ВРХ і коні).

** у разі, якщо місцеве законодавство країни споживання, вимагає щорічні вакцинації проти сказу, а також в залежності від епізодичної ситуації, можна проводити вакцинації тварин щороку. Імунітет наростає на 21 день.

Для овець, кіз, норок, тхорів і лисиць щеплення забезпечує захист як мінімум 1 рік.

Рекомендується проводити ревакцинацію кішок і собак 1 дозою вакцини Нобівак Рабіес кожні 2-3 роки.

Побочні дії. Реакція гіперчутливості після застосування вакцини трапляється рідко, проте, як і в разі застосування будь-якої іншої вакцини, іноді має місце. У цьому випадку показано підшкірне застосування адреналіну.

Протипоказання. Вакциною прищеплюють тільки здорових тварин. Інших протипоказань до її застосування немає.

Особливі вказівки. Перед вживанням флакон з вакциною рекомендується струснути. При порушенні цілісності флаконів або по закінченню зазначеного терміну придатності невикористана вакцина підлягає знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5-10 хвилин.

Умови зберігання. Вакцину зберігають і транспортують в сухому темному місці при температурі від 2 ° до 8 ° С. Чи не заморожувати! Термін придатності 2 роки з дня виготовлення.

Кожен флакон (1 доза) містить інактивовану культуру вірусу  з активністю не менше 2 МЕ і ад'ювант AIPO4.

Залишити відгук