vetas product

Вакцина Нобівак Lepto 1доза/1мл

  • Кількість в упаковці
    10 флак. в упаковці

Лікарська форма
Суспензія для ін'єкцій.

Спосіб введення
Для підшкірного введення.

Форма випуску
Вакцина розфасована по 1 мл (1 доза) в скляні флакони відповідної місткості. Флакони з вакциною упаковують по 10 або 50 штук в пластикові коробки.

Фармакологічні властивості
У вакцинованих тварин імунітет виробляється протягом 3 тижнів після вакцинації. Напруженість виникла імунітету достатня, щоб оберегти тварин від лептоспірозу протягом 1 року. Вакцина нешкідлива і ареактогенна.

Показання
Вакцина Нобівак лепту призначена для активної імунізації собак проти лептоспірозу. Вакцинація профилактируєт переболевание собак лептоспіроз і лептоспіроносітельство.

Дози і спосіб застосування
Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових тварин. Вакциною Нобівак лепту вакцинують цуценят з 8-тижневого віку, з повторною вакцинацією через 2 - 3 тижні. Базову вакцинацію дорослих, раніше невакцинованих собак, а також щорічну ревакцинацію проводять за такою ж схемою - дворазово з інтервалом в 2 - 3 тижні. Перед застосуванням вакцину ретельно струшують. Препарат вводять собакам в кількості 1 дози підшкірно з дотриманням правил асептики і антисептики. Допускається застосування вакцини Нобівак лепту в якості розчинника до вакцин Нобівак DHPPi, Нобівак DHP і Нобівак Трікет, а також змішування і одночасне застосування з вакциною Нобівак Рабіес в співвідношенні доз 1: 1.

Побічні дії
Вакцина не викликає поствакцинальних, клінічно виражених реакцій. У деяких випадках можливе утворення легкої припухлості в місці ін'єкції препарату, мимовільно зникає протягом однієї-двох тижнів. Після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах.

Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів вакцини. Вакцинації не підлягають собаки за два тижні до і три тижні після пологів, а також протягом 7 днів після дегельмінтизації.

Особливі вказівки
Перед вживанням флакон з вакциною рекомендується струснути. При порушенні цілісності флакона або по закінченню зазначеного терміну придатності невикористана вакцина підлягає знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5 - 10 хвилин. Флакони з вакциною, які зазнали заморожування, із зміненим кольором, що містять сторонні домішки, а також не використані протягом 24 годин після відкриття підлягають вибракуванню з подальшою утилізацією.

Умови зберігання
Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС. Заморожування вакцини не допускається. Термін придатності - 2 роки.

Вакцина містить інактивовані ß-пропіолактоном лептоспіри собак L. сanicola (штам «Са-12-000») і L. icterohaemorrhagiaе (штам «820К»).

Залишити відгук