vetas product

Вакцина Нобівак DHPPI без розчинника 1 доза

  • Кількість в упаковці
    50 флак. в упаковці

Вакцина Нобівак DHPPi призначають собакам для профілактики чуми м'ясоїдних, інфекційного гепатиту, парвовирусного ентериту і парагрипу собак.

СКЛАД ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ

Нобівак DHPPi - суха жива вакцина проти чуми м'ясоїдних, парвовирусного ентериту, аденовірусної інфекції та парагрипу собак. Кожна доза вакцини містить аттенуіровані штами: вірусу чуми м'ясоїдних (штам Onderstepoort) - не менше 10 тис. ЦПД / 50; парвовіруса собак (штам С154) - не менше 10 млн. ЦПД / 50; аденовірусу (штам Manhattan LPV3 серотипу 2) - не менше 10 тис. ЦПД / 50; вірус парагрипу (штам Cornell) - не менше 316 тис. ЦПД / 50. Вакцина являє собою однорідну суху пористу масу білого кольору. Як розчинник використовується стерильний фосфатно-буферний розчин Нобівак Разбавитель (Nobivac Diluent) (рН 7,2 - 7,4) або одна з рідких вакцин: Нобівак RL, Нобівак Рабіес (Nobivac Rabies), Нобівак лепту (Nobivac Lepto). Р

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Вакцина Нобівак DHPPi індукує у щеплених тварин надійний протективний імунітет проти чуми м'ясоїдних, парвовирусного ентериту, аденовірусної інфекції та парагрипу собак через 10 днів після повторної вакцинації. Штам Manhattan LPV3, серотип 2 індукує імунітет не тільки Вашого серотипу, але і до серотипу 1, який викликає інфекційний гепатит у собак. Напруженість імунітету достатня для забезпечення захисту тваринного проти чуми, парвовирусной, аденовірусної інфекцій і парагрипу м'ясоїдних протягом 12 місяців після вакцинації. Вакцина нешкідлива і ареактогенна.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Вакциною прищеплюють тільки клінічно здорових тварин. Собак починають прищеплювати з 8-тижневого віку, з повторною вакцинацією у віці 12 тижнів. У разі якщо необхідна більш рання захист від чуми м'ясоїдних і парвовирусного ентериту, першу вакцинацію можна проводити вакциною Нобівак Puppy DP у віці 4-х тижнів, з подальшою повторної вакцинацією вакциною Нобівак DHPPi за вищевказаною схемою. Тварин, які раніше не щеплених і старше вищевказаного віку прищеплюють дворазово з інтервалом в 4 тижні. Рекомендується проводити одноразову щорічну ревакцинацію. У флакон з вакциною за допомогою стерильного шприца вносять 1 мл розчинника і ретельно перемішують до утворення однорідної суспензії. Після розведення, вакцину у кількості однієї дози вводять тварині підшкірно або внутрішньом'язово з дотриманням правил асептики і антисептики. Всіх сприйнятливих тварин, які знаходяться в одному приміщенні, бажано вакцинувати одномоментно.

ПОБОЧНІ ДІЇ

При підшкірному введенні в місці ін'єкції можливе утворення легкої припухлості, мимовільно зникає протягом однієї-двох тижнів. У тварин після застосування вакцини можливі реакції гіперчутливості, в цьому випадку показано підшкірне введення адреналіну в рекомендованих дозах.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Гіперчутливість до компонентів вакцини.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Допускається застосування вакцини у собак під час вагітності. При порушенні цілісності флакона або по закінченню зазначеного терміну придатності невикористана вакцина підлягає знезараженню шляхом кип'ятіння протягом 5 - 10 хвилин.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Вакцину зберігають і транспортують в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС. Заморожування вакцини не допускається. Термін придатності - 2 роки.

Кожна доза вакцини містить аттенуіровані штами: вірусу чуми м'ясоїдних (штам Onderstepoort) - не менше 10 тис. ЦПД / 50; парвовіруса собак (штам С154) - не менше 10 млн. ЦПД / 50; аденовірусу (штам Manhattan LPV3 серотипу 2) - не менше 10 тис. ЦПД / 50; вірус парагрипу (штам Cornell) - не менше 316 тис. ЦПД / 50.

Залишити відгук