vetas product

Сульфакомбі р-н ор 10мл №15 (Зооветпром)

Сульфа-комбі - антимікробний розчин на основі сульфаметоксазолу та триметоприму

Склад
В 1 мл препарату міститься: сульфаметоксазол - 0,1 г та триметоприм - 0,02 г. Лікарська форма - розчин для орального застосування.


Фармакологічні властивості
Комбінація що входять до складу лікарського препарату сульфаметоксазолу і триметоприму, володіючи синергидного дією, посилюють дію один одного шляхом послідовного впливу на метаболізм nамінобензойной і фолієвої кислот в мікробній клітині, забезпечує широкий спектр антимікробної активності в відношенні грам позитивних та грам мікроорганізмів, включаючи E. coli, Clostridium spp., Salmonella spp., Proteus spp., Bacillus anthracis, Pasteurella spp., Haemophilus spp., Vibrio spp., Stapylococcus spp., Streptococcus spp., Shigella spp., Corynebacterium spp., Klebsiella spp., Fusobacterium spp., Bordetella spp., Brucella spp. має бактерицидну дію.

Порядок застосування препарату
Сульфата-Комбі призначають птахам та свиням для лікування бактеріальних інфекцій органів дихання, шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи, збудники яких чутливі до сульфаметоксазолу та триметоприму.
Побічних явищ та ускладнень при застосуванні СульфаКомбі відповідно до інструкції, як правило, не спостерігається.

Забій на м'ясо сільськогосподарських тварин вирішується не раніше, ніж через 14 днів, а птиці – 7 днів після останнього застосування сульфату-комбі. У разі вимушеного вибою тварин раніше встановленого терміну, м'ясо дозволяється використовувати в корм звірам або для м'ясо-кісткового борошна.

Рекомендовані дозування у птахівництві
Птахи випаюють 3-5 днів у дозі 1000-1700 мл на 1 тонну води або з розрахунку 15-25 мг діючої речовини на 1 кг живої ваги або 0,13-0,20 мл на 1 кг живої ваги. У процесі лікування дають лише воду, що містить лікарський засіб. Препарат застосовують для зникнення клінічних ознак, але не більше 10 діб.

Рекомендовані дозування у свинарстві
Свиням змішують із водою у дозі 15-30 мг мг діючої речовини на 1 кг живої ваги або 0,13-0,25 мл на 1 кг живої ваги, 2 рази на день по 12-24 мл на 10 літрів. курс лікування 4-6 днів.

Терміни та умови зберігання
Сульфа-Комбі зберігають в упаковці виробника з обережністю (список Б), у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0°С до 25°С.

Термін придатності при зазначених умовах зберігання – 2 роки з дня
виготовлення. 

В 1 мл препарату міститься: сульфаметоксазол - 0,1 г та триметоприм - 0,02 г.

Залишити відгук