vetas product

Стрептоміцин пор. ін. 1г №40 (Артеріум)

Склад: 1 флакон містить діючу речовину (г): стрептоміцину сульфат - 1 г.

Показання до застосування
Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней та коней при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м'яких тканин , спричинених мікроорганізмами, чутливими до стрептоміцину

Протипоказання
Протипоказано застосування при захворюваннях слухового та вестибулярного апарату, пов'язаних з невритом VІІІ пари черепно-мозкових нервів, тяжких формах серцево-судинної та ниркової недостатності. Підвищена чутливість до стрептоміцину. Не застосовувати одночасно з аміноглікозидними антибіотиками. При терапії ускладнень показані антигістамінні препарати (димедрол, супрастин, тавегіл), а у важких випадках – судинні засоби (ефедрин, адреналін, норадреналін), 10%-ний розчин кальцію хлориду внутрішньовенно, кортикостероїдні препарати (Преднізолон, гідрокортизон).

Спосіб застосування та дози
Застосовують внутрішньом'язово двічі на добу з інтервалом о 12:00 на наступних дозах:

Вид тварин Доза (мг на 1 кг маси тіла)
 Дорослі тварини   Молодняк 
Велика рогата худоба  5 10
Свині  10 20
Коні  5 10
Вівці, кози 10 20

Внутрішньом'язові ін'єкції роблять глибоко в м'яз. Курс лікування – 4-7 діб.
Для внутрішньом'язового введення препарат розчиняють у воді для ін'єкцій, 0,9% розчині натрію хлориду або 0,25-0,5% розчин новокаїну з розрахунку 4 мл розчинника на 1 г препарату.

Протипоказання
Підвищена чутливість до стрептоміцину. Не застосовувати одночасно з аміноглікозидними антибіотиками.
Протипоказано використання при захворюваннях слухового та вестибулярного апарату, пов'язаних з невритом VIII пари черепно-мозкових нервів, при тяжких формах серцево-судинної та ниркової недостатності.

Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока дозволяється через 2 доби після останнього застосування препарату. Отримано, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від укладання лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Флакони, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 1,0 м

Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15° С до 25° С

Термін придатності - 3 роки. 

1 флакон містить діючу речовину (г): стрептоміцину сульфат - 1 г.

Залишити відгук