vetas product

Спрей КОМФОРТіс инсект. 100 мл.

  • Діюча речовина
    Фіпроніл

Спрей інсектоакарицидний КОМФОРТіѕ для собак і кішок розчин для зовнішнього застосування, використовують для профілактики і лікування собак і кішок при ураженні ектопаразитами. Спрей дуже зручний у використанні і безпечний для здоров'я ваших тварин.

Застосування:
Профілактика і лікування собак і кішок при ураженні ектопаразитами:
- блохами
- іксодовими кліщами
- саркоптоидными кліщами
- вошами
- волосоїдів,
які паразитують на тваринах, особливо в теплу пору року, а так само для захисту тварин від нападу комарів. Повторні обробки проводити за показаннями, але не частіше 1 разу в місяць.

Дозування:
Спрей застосовувати тваринам шляхом обробки всього тіла проти росту вовни, злегка зволожуючи її (у тварин долгошерстных порід шерсть піднімають рукою), з відстані приблизно 10-20 див. Розпорошити в напрямку росту шерсті, щоб вся шерсть просочилася до шкірного покриття. Для долгошерстных тварин: розчесати шерсть, щоб препарат проник до самої шкіри на спині, боках, животі, лопатках, холці і хвості. Для обробки морди нанести спрей на руку в рукавичці і м'яко втерти препарат шерсть тварини.
Тривалість захисної дії спрею після обробки тварини зберігається:
- проти кліщів у собак до 30 днів, у кішок до 21 дня,
- проти комах і бліх у собак до місяців, у кішок до 1,5 місяця.
Призначають собакам і котам з 3-х місячного віку при энтомозах, отодектозе, нотоэндрозе, саркоптоз і ураженні іксодовими кліщами.

Протипоказання:
- не застосовувати одночасно зі спреєм інші инсектоакарицидные препарати
- не застосовувати хворим і ослабленим тваринам
- не застосовувати тваринам віком до 3-х місяців
При ознаках подразнення шкіри слід припинити обробку тварини і звернеться до лікаря ветеринарної медицини.

Застереження:
При підвищеній індивідуальній чутливості власника тварини до діючих речовин, при наявності на руках подряпин і пошкоджень шкіри слід користуватися гумовими рукавичками. Після маніпуляцій з спреєм слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.
Зберігання: Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів та кормів, на відстані не менше 1 м від нагрівальних приладів, при температурі від 5 до 30С.

Термін придатності - 2 роки.
Для застосування у ветеринарній медицині!

Склад: діюча речовина: - фіпроніл - 0,3%, - пирипроксифен - 0,2%.
 

Залишити відгук