vetas product

Спрей Інсектозол 30 мл.

Опис
Прозора рідина від світло-жовтого до жовтого кольору зі специфічним запахом.

Фармакологічні властивості:
ATCvet QP53F, інсектициди (QP53FА03. дельтаметрин).
Синтетичний піретроїди дельтаметрин діє на ектопаразитів як контактна отрута, при безпосередньому контакті ефективний проти волосоїдів (Trichodectidae), вошей (Наеmatopinidae, Holopeuridae, Linognathidae), комах (Hіppoboscidae, Muscidae, Calliphoridae, Sarcophagidae), кліщів (Demodecidae, Psoroptidae, Sarcoptidae і сімейств Ixodidae, Argasidae, Dermanyssidae), клопів (Hemiptera), бліх (Ctenocephalides canis Ct. Felis) та інших паразитів. Дельтаметрин блокує передачу нервових імпульсів паразитів, в результаті чого настає їх параліч і загибель. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин. Токсичний для риб і бджіл.

Застосування:
Лікування собак, котів, хутрових звірів, декоративних гризунів, великої рогатої худоби, свиней, овець і кіз при ураженні ектопаразитами: блохами, вошами, коростяними і іксодовими кліщами, волосоїдами; для захисту тварин проти комах (мухи, мошки, гедзі тощо).


Дезінсекція і дезакаризация приміщень та місць утримання тварин, а також для знищення червоного кліща птахів, пухоїдів, тарганів, мурах та інших комах.

Дозування:
Зовнішньо. Препарат наносять на волосяний покрив і шкіру тварин шляхом обприскування, уникаючи потрапляння на слизові оболонки. Використовують препарат залежно від віку і маси тіла тварини в дозах:
- собаки - 5-30 мл;
- коти - 3-10 мл;
- хутрові звірі - 5-20 мл;
- декоративні гризуни - 0,5-2 мл;
- велика рогата худоба - 30-100 мл;
- свині - 10-30 мл;
- кози і вівці - 10-30 мл

Собак, хутрових звірів і кішок обприскують протягом декількох секунд проти шерсті до її легкого зволоження. Ретельно обприскують уражені місця. Місця навколо очей, рота і носа тварин обробляють змоченим у препараті тампоном.

Обробку тварин рекомендується повторювати:
- від бліх і кліщів у сезон інтенсивного нападу — через 10 -14 діб, надалі - в залежності від ступеня зараження;
- для захисту від мух і мошки — через 6 - 8 діб.

З метою захисту тварин від повторного зараження ектопаразитами місця їх змісту та відпочинку та інші місця, де можуть знаходитися паразити (підстилка, щілини в підлозі і меблів), піддають дворазовій обробці препаратом з інтервалом 10 діб.
11-12 натискань на дозатор становить 1 мл препарату.

Протипоказання
Не обробляти хворих і ослаблених тварин, тварин з захворюваннями шкіри.
Не обробляти тварин віком до 2-х місяців, самок в останню третину вагітності і в період лактації.

Застереження
Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами (масову обробку тварин проводити
в спецодязі, гумових рукавичках і респіраторах; після закінчення обробки руки і відкриті ділянки шкіри вимити з милом; при потраплянні препарату на шкіру та слизові облонки промити їх проточною водою; при обробці забороняється вживати їжу, пити, палити).
Після обробки препаратом не рекомендується купати домашніх тварин протягом 2 годин - до повного висихання вовняного покриву, не можна гладити і допускати їх до маленьких дітей.
Масову обробку тварин проводити на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні.

Не розпилювати препарат поблизу відкритого вогню.

Забороняється повторне використання порожньої тари з іншою метою.
Забій тварин на м'ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється відповідно через 5 діб і 3 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Полімерні флакони по 10, 30, 75, 100, 200 мл.

Зберігання
В оригінальній упаковці в сухому темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 25 °С, окремо від харчових продуктів і кормів.
Термін придатності - 2 рік

1 мл препарату містить діючу речовину дельтаметрин - 0,25 мг.
Допоміжні речовини: диметилацетамид, о-ксилол, ефірну олію, спирт ізопропіловий.

Залишити відгук