vetas product

Сольфак EW50 р-н 10 мл

Склад лікарського засобу:
Препарат Сольфак - водна емульсія, яка містить в якості діючої речовини 5% цифлутрин (піретроїди нового покоління), який знаходиться Усередині крапель рідкого полімеру для приготування робочого розчину для зовнішнього! Застосування. Препарат не має запаху і НЕ залишає плям.

Фармакологічні властивості:
Цифлутрин проявляє інсектицидні Активність по відношенню до тарганів, мурах, клопів, бліх, мух, комарів і кліщів. Залішкова Активність протягом 2,5 - 3 місяців. За ступенем впливу на організм теплокровних тварин при введенні в шлунок 5% мікроемульсія Сольфак ставитеся до 3 класу помірно небезпечних речовин. При нанесенні на неушкоджені шкірні покриви препарат ставитеся до 4 класу малонебезпечних сполук. Шкірно-резорбтивної та сенсибілізуючої дії не володіє. Місцеподразнюючу дію при одноразовому впливу на неушкоджені покриви не виявлено. Володіє дратівлівою дією на слизової оболонки ока. Парі 0,1% РОБОЧОЇ емульсії відносяться до малонебезпечних ЗАСОБІВ.

Показання:
Для знищення тарганів, мурашок, клопів, бліх, мух, комарів і щурячих кліщів на об'єктах будь-якої категорії.

Дози і спосіб застосування:
Для знищення членистоногих використовується свежеприготовленная емульсія в концентраціях 0,05 - 0,012% по ДВ, що відповідає розведення 1: 100 або 1: 200 для Приготування робочих емульсій препарат розводять у воді кімнатної температури, постійно і рівномірно перемішуючи протягом 5 хвилин.

Протипоказання:
Забороняється проводити ОБРОБКИ в присутності людей і тварин.

Умови зберігання:
У сухому, провітрюваному приміщеннях при температурі від мінус 4 до плюс 40 ° С Окремо від продуктів харчування і кормів. Термін придатності - 5 років.

5% цифлутрину (піретроїди нового покоління).

Залишити відгук