vetas product

Сінулокс 500 мг таб №10

Застосовують для лікування інфекційних захворювань собак і кішок бактеріальної етіології, включаючи:
- шкірні захворювання (в тому числі глибоку і поверхневу пиодерму)
- інфекції сечовивідних шляхів
- респіраторні інфекції бактеріальної етіології (при залученні в інфекційний процес як верхніх, так і нижніх дихальних шляхів)


Фармакологічні властивості
Амоксицилін – напівсинтетичний пеніцилін широкого спектра дії, який чинить швидку бактерицидну дію на більшість грампозитивних (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium spp.) і грамнегативні бактерії (Еѕсһегісһіа coli, Salmonella, Bordetella bronchiseptica, Proteus spp., Pasteurella, Klebsiella), включаючи b-лактамазпродуцирующие штами. Резистентність до b-лактамних антибактеріальних препаратів як правило обумовлена здатністю мікроорганізмів виробляти b-лактамазу – фермент, який руйнує b-лактамне кільце антибіотика раніше, ніж він зможе надати дію на бактеріальну клітину. Клавуланова кислота, що входить до складу синулокса, інактивує b-лактамазу і тим самим відновлює чутливість бактерій до бактерицидної дії амоксициліну в концентраціях, які легко досягаються в тканинах тварин після введення препарату.


Показання
Призначають собакам і кішкам для лікування інфекцій бактеріальної етіології захворювань шкіри і м'яких тканин (абсцеси, пиодерма, запалення паранальных залоз, гінгівіти, стоматити тощо), хвороб органів дихання, захворювань сечостатевої системи і ентеритів.


Дози і спосіб застосування
Синулокс призначають всередину собакам і кішкам в дозі 12,5 мг/кг живої маси двічі на день. У разі, якщо захворювання важко піддається лікуванню, слід збільшити дозу Синулокса до 25 мг/кг маси тварини двічі на добу.


Побічні дії
У гіперчутливість тварин можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища не спостерігаються.


Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів препарату. Синулокс, як і інші антибіотики пеніцилінового ряду, не дозволяється призначати кроликам, морським свинкам, хом'якам і песчанкам. З великою обережністю слід застосовувати препарат інших видів дрібних травоїдних.


Особливі вказівки
Особливі запобіжні заходи не передбачені. Застосування препарату не показано при псевдомонозной інфекції. Синулокс таблетки 250 мг можна використовувати як альтернативу ін'єкційним форм антибіотиків при лікуванні дрібних тварин.

В таблетці Синулокс 500 мг в якості діючих речовин міститься 400 мг амоксициліну та 100 мг клавуланової кислоти.

Залишити відгук