vetas product

Сінулокс 250мг таб №10

Застосовують для лікування інфекційних захворювань собак і кішок бактеріальної етіології, включаючи:
- шкірні захворювання (в тому числі глибоку і поверхневу пиодерму)
- інфекції сечовивідних шляхів
- респіраторні інфекції бактеріальної етіології (при залученні в інфекційний процес як верхніх, так і нижніх дихальних шляхів)


Форма випуску
Синулокс таблетки 250 мг являють собою круглі таблетки рожевого кольору з розділювальною борозенкою на одному боці і написом «Синулокс» на іншій стороні. 
Випускають упакованими по 10 штук в смужки з фольги, які вкладають у картонні коробки.


Фармакологічні властивості
Амоксицилін – напівсинтетичний пеніцилін широкого спектра дії, який чинить швидку бактерицидну дію на більшість грампозитивних (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium spp.) і грамнегативні бактерії (Еѕсһегісһіа coli, Salmonella, Bordetella bronchiseptica, Proteus spp., Pasteurella, Klebsiella), включаючи b-лактамазпродуцирующие штами. Резистентність до b-лактамних антибактеріальних препаратів як правило обумовлена здатністю мікроорганізмів виробляти b-лактамазу – фермент, який руйнує b-лактамне кільце антибіотика раніше, ніж він зможе надати дію на бактеріальну клітину. Клавуланова кислота, що входить до складу синулокса, інактивує b-лактамазу і тим самим відновлює чутливість бактерій до бактерицидної дії амоксициліну в концентраціях, які легко досягаються в тканинах тварин після введення препарату.


Показання
Призначають собакам і кішкам для лікування інфекцій бактеріальної етіології захворювань шкіри і м'яких тканин (абсцеси, пиодерма, запалення паранальных залоз, гінгівіти, стоматити тощо), хвороб органів дихання, захворювань сечостатевої системи і ентеритів.


Дози і спосіб застосування
Синулокс таблетки 250 мг задают больным животным непосредственно в рот или раскрошенном виде вместе с кормом в дозе 12,5 мг на 1 кг веса животного (например, при весе животного 26-35 кг – 1,5 таблетки синулокса 250 мг, при весе животного свыше 50 кг – 3 таблетки синулокса 250 мг) 2 раза в день в течение 5-7 дней. В случае если заболевание трудно поддается лечению, особенно при инфекциях органов дыхания, можно увеличить дозу синулокса в 2 раза (до 25 мг на 1 кг веса животного) дважды в день или сократить интервалы между введением препарата. У разі хронічних або важковиліковних захворювань, часто супроводжуються значним пошкодженням тканин, рекомендований більш тривалий курс терапії синулоксом: тривалість лікування хронічних шкірних захворювань і хронічних циститів становить 10-28 днів, респіраторних захворювань – 8-10 днів.


Побічні дії
У гіперчутливість тварин можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища не спостерігаються.


Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів препарату. Синулокс, як і інші антибіотики пеніцилінового ряду, не дозволяється призначати кроликам, морським свинкам, хом'якам і песчанкам. З великою обережністю слід застосовувати препарат інших видів дрібних травоїдних.


Особливі вказівки
Особливі запобіжні заходи не передбачені. Застосування препарату не показано при псевдомонозной інфекції. Синулокс таблетки 250 мг можна використовувати як альтернативу ін'єкційним форм антибіотиків при лікуванні дрібних тварин.

Кожна таблетка містить 200 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату та 50 мг клавуланової кислоти у формі клавуланату натрію.

Залишити відгук