vetas product

Сірка кормова 100г

Введення сірки в щоденний раціон собак, кішок, овець і кіз прискорює ріст вовни, сприяє її блиску, інтенсивної пігментації, попереджає появу лупи. У свиней, корів і коней сірка покращує обмін речовин, прискорює відновлення копитного роги. У домашньої птиці сірку застосовують для лікування аперіоза (відсутність пера), випадання пір'я у курей, при канібализму (розклей).

Властивості.
За зовнішніми ознаками сірка очищена являє собою дрібний порошок лимонно-жовтого кольору. Не розчиняється в воді, мало розчинний в ефірі. У присутності світла, повітря, вологи з сірки в невеликій кількості утворюється сірчистий ангідрид. Горить, утворюючи при цьому сірчистий ангідрид.

Форма випуску. Випускають у формі порошку.

Дія і застосування. У сухому вигляді не діє. У присутності вологи, лугів і органічних веществобразует сірководень, сірчистий ангідрид, кисень і сірчисті лугу, які і надають дію.

При місцевому застосуванні на шкіру подразнює, кератолітичну дію (освіта дисульфідів і сірководню в глибині епідермісу). Надає дуже слабке антимікробний вплив. В основі протипаразитарного дії лежить утворення сірчистого ангідриду і сірководню.
Після застосування всередину з сірки утворюється сірководень, гідросульфіт натрію і сульфіт натрію, які дратують рецептори кишечника, діють проносне. До сірководню сірка відновлюється в товстому відділі кишечника під впливом бактерій і білкових речовин слизової оболонки в лужному середовищі за участю цистеїну і глютатіону. Відновлюється близько 10% введеної сірки, а інша частина виділяється з калом. Сірка осаджена, будучи дрібнодисперсного, швидко відновлюється в сірководень, всмоктується і може викликати отруєння, а тому як проносне не застосовується. Як проносне застосовують очищену возгонов сірку. З кишечника сірководень частково всмоктується і, виділяючись через легені, діє отхарківающе. Після парентерального введення препарати сірки викликають в організмі ряд реакцій, характерних для неспецифічної терапії роздратуванням, в зв'язку з чим підвищується тонус вегетативної іннервації, посилюються захисні сили організму, збільшується утворення антитіл і зростає здатність організму до знешкодження отрут.

Потреби тварин в сере задовольняються за рахунок амінокислот: L-цистину, L-цистеїну і L-метіоніну і гетероциклічних сполук - біотину і тіаміну. Цистеїн і цистин входять до складу білків, а отже, ферментів і деяких гормонів; ці амінокислоти необхідні для прискорення росту шерсті, волосся і рогів тварин. Метіонін необхідний для росту і азотистого рівноваги організму, він бере участь в синтезі холіну, ацетилхоліну та адреналіну.
У дерматології застосовують тваринам для лікування корости, екземи, дерматитів, фурункульозу, трихофітії і інших уражень шкіри у формі мазей (10-30%), лінімент, дустов. Призначають як легкий послаблюючий засіб (рідко) і протиотрути при гострих хронічних отруєннях препаратами ртуті, свинцю і іншими важкими металами, при цьому в кишечнику утворюються нерозчинні сірчисті з'єднання з солями важких металів. Як відхаркувальний засіб - при захворюваннях легенів і дихальних шляхів спільно з відхаркувальні.

Препарат рекомендується для поліпшення обміну речовин, прискорення росту, посилення і прискорення росту вовни у тварин. Як неспецифічного дратівної кошти колоїдальні розчини сірки застосовують при хронічних поліартритах, паралічі нервів, ревматичному запаленні м'язів (парентерально). Сірка є складовою частиною багатьох сучасних протипаразитарних і антгельмітних засобів.

Сірку очищену застосовують як противоглистного і легкий послаблюючий засіб (собакам по 0,5-5 мг / кг маси тіла тварини).

Спосіб застосування та дози. Спеціальної підготовки для лікування тварин не потрібно. Сірку очищену всередину в чистому вигляді або (що ще краще) в суміші з лакричним порошком в рівних дозах.

Сірка очищена, крім того, входить до складу ряду мазей на вазеліні, сірчаної мазі на нафталаном, сірчано-цинко-нафталанной пасти і т.д.

Добові дози:
курчатам:

  • 7-15 денним до 0,5 г на 100 голів;
  • 15-30 денним до 1 г на 100 голів;
  • 30-60 денним до 2,5 гна 100 голів;

Дорослої птиці (курей, качок, гусаків, індикам): 0,5-1 г на 10 голів;

собакам: 0,05-0,2 г;

кішкам: 0,05-0,1 г;

Свиням, вівцям, козам до1 г;

Коровам і коням до 5 м

Залишити відгук