vetas product

Рікарфа 20мг зі смаком м'яса таб №20

Таблетки для орального застосування темно-коричневого кольору з темними вкрапленнями, з рискою на одній стороні та зі скошеною кромкою.

 

Випускають препарат у вигляді таблеток масою 76 мг з вмістом діючої речовини 20 мг, розфасованих у блістери по 10 шт. Блістери по 2 шт. упаковують у картонні коробки. Кожна упаковка має інструкцією по застосуванню.

Фармакологічні (біологічні) властивості та ефекти
НПЗЗ. Має протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію, інгібуючи циклооксигеназу (ЦОГ) у циклі арахідонової кислоти. Впливає переважно на ЦОГ-2, яка індукується у відповідь на розвиток запалення. В результаті блокується синтез запальних простагландинів, які викликають запалення, набряк та біль. У терапевтичних дозах карпрофен значно слабше діє на ЦОГ-1 і завдяки цьому не впливає на синтез протекторних простагландинів. Таким чином, карпрофен не перешкоджає нормальним фізіологічним процесам в тканинах, шлунку, кишечнику, нирках і тромбоцитах.

При пероральному застосуванні карпрофен швидко всмоктується з ШКТ і проникає в кров, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові через 1-3 год після введення. Метаболізується в печінці, виділяється в основному з фекаліями і частково із сечею. Період напіввиведення карпрофена з організму собак складає близько 10 год.

Показання до застосування препарату

  • запальні та больові синдроми, що виникають при гострих і хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату у собак;
  • як анальгезирующего і протизапального засобу в післяопераційний період.

Порядок застосування
Препарат застосовують індивідуально перорально в добовій дозі 2-4 мг/кг, яку рекомендується розділити на 2 рівні частини. Після 7 днів лікування в залежності від клінічних показань добову дозу можна зменшити до 2 мг/кг маси тварини.

Тривалість курсу лікування при захворюваннях опорно-рухового апарату залежить від стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем.

Особливостей дії лікарського препарату при першому застосуванні та скасування не встановлено.

Слід уникати пропуску чергової дози препарату, оскільки це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. У випадку пропуску чергової дози застосування препарату відновлюють у тій же дозі і за тією ж схемою.

Побічні ефекти
При застосуванні препарату, як і при застосуванні інших НПЗЗ, в окремих випадках у тварини може виникати подразнення слизової оболонки шлунку і блювання.

При передозуванні у собак можуть спостерігатися симптоми розлади діяльності ШЛУНКОВО-кишкового тракту, такі як блювота і діарея.

Протипоказання до застосування препарату 

  • підвищена індивідуальна чутливість до карпрофену.
  • Забороняється застосування препарату вагітним сукам.

З обережністю та під наглядом ветеринарного лікаря слід призначати препарат тваринам із захворюваннями серця, нирок і печінки.

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики
Не слід призначати препарат одночасно з іншими протизапальними засобами, а також протягом 24 год до їх застосування та 24 год після закінчення їх застосування.

Можливість використання препарату в період лактації визначається ветеринарним лікарем на підставі оцінки співвідношення очікуваної користі до можливого ризику від застосування препарату.

Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики
При роботі з препаратом необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами для тварин. По закінченні роботи слід ретельно вимити руки з милом.

Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з препаратом Рикарфа® таблетки зі смаком м'яса.

При случайном контакте препарата с кожей или слизистыми оболочками глаз их необходимо промыть большим количеством воды. В случае появления аллергических реакций или случайном попадании препарата в организм человека следует немедленно обратиться в медицинское учреждение (при себе иметь инструкцию по применению препарата или этикетку).

Умови зберігання:
Препарат слід зберігати у закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів та кормів, у захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від 0°С до 25°С.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності
Строк придатності при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дати виробництва. Забороняється застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

1 таблетка містить:  карпрофен 20 мг

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, заліза оксид червоний, заліза оксид чорний, повідон К30, натрію крохмалю гликолат, ароматизатор із запахом м'яса 10022, кремнію ангідрид колоїдний, тальк, магнію стеарат.

Залишити відгук