vetas product

Премікс Біомікс для корів 1кг

Однорідний сипкий порошок.

Призначений для приготування повноцінних збалансованих комбікормів для великої рогатої худоби

Допоміжні речовини: борошно, висівки, крейда.

Фармакологічні властивості:
Механізм дії обумовлений наявністю вітамінів (А, Д3, Е), мікроелементів (заліза, міді, марганцю, цинку, йоду), макроелементів (кальцію, фосфору), антиоксидантів у оптимальних кількостях та співвідношеннях.
Компоненти преміксу підвищують біологічну цінність корму на 15-20% та сприяють повному засвоєнню поживних речовин. Вітаміни та мікроелементи активізують ферментативну, гормональну та імунну системи тварини, що в результаті сприяє підвищенню продуктивності на 12-15 %, покращенню здоров'я. За рахунок дії вітамінів та мікроелементів з організму виводяться токсичні продукти травлення, отруйні та радіоактивні речовини, які потрапили в організм із навколишнього середовища з кормом чи водою. Застосування преміксу у суміші з кормом підвищує продуктивність тварин, знижує витрати корму на одиницю продукції (1 л молока, 1 кг приросту маси тіла).
Вітамінний комплекс преміксу позитивно впливає на захисні функції організму тварин, регенерацію шкіри та вовни, репродукцію, ріст; утворення антитіл, що підвищує резистентність організму до інфекцій; бере участь у метаболізмі білків, жирів, вуглеводів, кальцію, фосфору та інших процесах.
Мінеральна частина преміксу задовольняє добову потребу тварин у мікроелементах, попереджає гіпомікроелементози, покращує імунітет, дозволяє ефективно використовувати корми.

Застосування:
Вітамінно-мінеральна добавка до раціону корів.

Дозування:
Додається до корму безпосередньо перед годуванням у кількості 50 г/голову/добу.
Рекомендується для регулярного додавання до корму.

Протипоказання:
Гіпервітамінози.
Чи не додавати в гарячий корм!
У рекомендованих дозах премікс не викликає побічних явищ та ускладнень.

Форма випуску:
Пакети з ламінованого паперу та поліетиленової плівки по 200, 500, 1000 г; пластикові цебра по 3 кг; мішки із комбінованих матеріалів по 10, 25 кг.

Зберігання:
У сухому темному місці при температурі від -20°С до 30°С.

Термін придатності:
12 місяців від дня виготовлення.

Залишити відгук