vetas product

Окситетрациклін 200 ЛА р-н ін. 250мл (INVESA)

  • Область застосування
    флакон
    Об`єм
    250 мл

Окситетрациклін 200 ЛА, 100 мл - антибіотик широкого спектра дії для лікування бронхопневмонії, колібактеріозу, сальмонельозу та інших захворювань свиней, великої рогатої худоби, овець та кіз.

Фармакологічні властивості:
Окситетрациклін має широку антибактеріальну дію, активний щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, у тому числі ешерихій, сальмонел, пастерел, стафілококів, стрептококів. Він добре всмоктується з місця ін'єкції та проникає у всі органи та тканини організму. Максимальна концентрація препарату в крові досягається через 3-6 годин після введення та зберігається протягом 72-96 годин. Виділяється з організму переважно з жовчю та в незначних кількостях із сечею.

Застосування: внутрішньом'язово вводять у дозі 20 мг препарату на 1 кг маси тіла або 1 мл на 10 кг маси, 1 раз на три доби. Флакон після розтину має використовуватися повністю протягом доби.

Побічні дії: не виявлено.

Протипоказання: не рекомендується застосовувати одночасно з антибіотиками пеніцилінового та цефалоспоринового ряду. Забороняється застосовувати собакам, кішкам, коням.

Особливі вказівки: забій тварин на м'ясо дозволяється через 22 діб після застосування препарату. Споживання молока через 7 діб. 

Термін та умови зберігання: у сухому та темному місці, при температурі від 5 до 25°С. Термін придатності до 3 років.

препарат у формі розчину для ін'єкцій, 1 мл містить окситетрациклін дигідрат - 200 мг.   
 

Залишити відгук