vetas product

Нашийник Комфортіс інсект. д/собак 70 см.

  • Діюча речовина
    Фіпроніл

Полімерна стрічка з пряжкою, зі специфічним запахом складових компонентів.
В асортіменті: помаранчевий.
Допоміжні речовини: стрічка полівінілхлоридна.
 

Фармакологічні властивості:
ATCvet QP53А, ектопаразитарні препарати для місцевого застосування (АТС vet QP53AX65, фіпроніл, комбінації).
Нашийник протипаразитарний для собак та котів інсектоакарицидний, відноситься до комбінованих інсектоакарицидних препаратів. Володіє інсектоакарицидною активністю щодо преімагінальних і магінальних фаз розвитку бліх, вошей, волосоїдів, іксодових і саркоптоідних кліщів, що паразитують на собаках та котах.
Фіпроніл – інсектоакарицид групи фенілпірозолів, механізм дії якого полягає в ГАМК-залежних рецепторах членистоногих, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.
Пірипроксифен – інсектицид кишкової і контактної дії з групи аналог природного ювенільного гормону, що регулює piст і розвиток членистоногих. Mexaнізм його дії полягає в порушенні процесів синтезу хітину, викликаючи загибель членистоногих на преімагінальних та імагінальних фазах розвитку, припиняє розвиток популяції на стадії яйця і личинки та появи імаго членистоногих на тваринах і в місцях їх утримання.
Фіпроніл і пірипроксифен надає тривалу контактну інсектоакарицидну і репелентну дію, вони переносяться на шкірно-волосяний покрив тварини, накопичуючись в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах шкіри.
Препарат за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин і в рекомендованих дозах не має резорбтивно-токсичної, шкірно-подразнюючої і сенсибілізуючої дії.

Застосування:
Лікування і профілактика собак та котів при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides canis/felis), іксодовими кліщами (Rhipicephalus spp., Ixodes spp., Dermacentor spp.,), саркоптоїдними кліщами (Sarcoptes scabiei, Notoedres cati, Otodectes cynotis), вошами (Linognathus setosus), волосоїдами (Trichodectes canis, Felicola subrostratus), які паразитують на тваринах, особливо в теплу пору року (в період підвищеної активності паразитів), а також для захисту тварин від комарів.

Дозування:
Нашийник виймають з упакування та одягають на шию тварини,  фіксують таким чином, щоб між шиєю та нашийником залишався проміжок 1-2 см, потім пряжкою та обрізають надлишок.
Нашийник повинен бути на шиї і не стримувати росту тварини. Підігнаний належним чином нашийник у закріпленому стані повинен вільно рухатися навколо шиї.
Постійне використання нашийника забезпечує захист тварини від ектопаразитів впродовж 6 місяців.
Один нашийник розрахований для однієї тварини. Залежно від розміру тварин використовують нашийники різної довжини:
-          для котів та собак дрібних порід – нашийник довжиною 35 см;
-          для собак великих та середніх порід – нашийник довжиною 70 см.

Протипоказання:
Не застосовувати препарат тваринам віком до 10 тижнів.
Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та ослабленим тваринам.
Не застосовувати препарат для лікування інших видів тварин, особливо кролів через ризик виникнення небажаних реакцій, які можуть призвести до загибелі тварин.
Підвищена чутливість до складових препарату.
Не застосовувати самкам під час вагітності та лактації.

Застереження:
При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до діючих речовин нашийника та при появі ознак подразнення шкіри, використання нашийника припиняють.
При підвищеній індивідуальній чутливості власника тварини до діючих речовин нашийника, при наявності на руках подряпин та ушкоджень шкіри при одяганні нашийника на тварину слід користуватися гумовими рукавицями.
Після маніпуляцій з нашийником ретельно миють руки теплою водою з милом.
Уникати контакту маленьких дітей з тваринами, які мають нашийники.

Форма випуску:
Нашийник герметично запакований у полімерну плівку і вкладений у картонну коробку.
Для котів та дрібних порід собак – нашийник довжиною 35 см, для великих та середніх порід собак – нашийник довжиною 70 см.

Зберігання:
Зберігати в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, на відстані не менше 1 м від нагрівальних приладів, при температурі від 5 до 25С.

Термін придатності в закритому упакуванні: 3 роки.

Тільки для ветеринарного застосування!

Один нашийник містить діючі речовини:
-          фіпронил – 5%;
-          пірипроксифен – 2%.

Залишити відгук