vetas product

МультіВет р-н. ін.100 мл

Розчин для ін'єкцій МультіВет - прозора рідина від світло-коричневого до червоно-коричневого кольору з можливою опалесценцией.

Допоміжні речовини: полісорбат 80, пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості: "МультіВет" - це збалансований комплекс жиророзчинних і водорозчинних вітамінів в фізіологічно оптимальному співвідношенні. Препарат сприяє нормалізації обміну речовин в організмі тварин і птиці, підвищує резистентність організму, запобігає гіпо- та авітамінози і захворювання, які розвиваються на цьому тлі, підвищує продуктивність тварин і птиці.

Вітаміни є складовими частинами ферментних груп, що беруть участь в обміні вуглеводів, білків і жирів, вони активізують ферментативну, гормональну та імунну системи тварин і птиці та необхідні для забезпечення нормального функціонування організму.

Вітамін А сприяє росту і регенерації клітин різних тканин, активізує функціонування печінки, шкіри і сітківки ока.
Вітамін Д3 впливає на засвоєння і регулювання обміну кальцію і фосфору, необхідних для росту і збереження структури кісток. Вітамін Е - біологічний антиоксидант, який захищає клітини від ушкодження вільними радикалами, бере участь у жировому обміні, формуванні клітинних мембран, зміцнює стінки кровоносних судин, а також забезпечує клітинне дихання, підвищує загальну опірність організму, стимулює репродуктивну функцію тварин.

Комплекс вітамінів групи В сприяє функціонуванню нервової системи; регулює метаболізм білків, жирів і вуглеводів, окислювально-відновні реакції, бере участь в процесі згортання крові запобігає анемії.

Застосування: Для профілактики і лікування тварин і птиці при порушенні обмінних процесів, гіпо- та авітамінозах, стресах, транспортуванні, перебування тварин в несприятливих умовах (холод, перегрівання), при незбалансованому годуванні, порушеннях репродуктивної функції, в період вагітності, для підвищення стійкості організму і для життєздатності молодняка; після лікування антибіотиками, кокцидіостатиками, вакцинації, дегельмінтизації та захворювань різної етіології.

Дозування: Препарат вводять тваринам одноразово підшкірно або внутрішньом'язово, птиці - з питною водою в дозі на голову:

- велика рогата худоба, коні - 15-20 мл;
- телята, лошата - 5-10 мл;
- свині - 5-10 мл;
- поросята масою тіла понад 10 кг - 2-5 мл;
- поросята масою тіла до 10 кг - 1-2 мл;
- вівці, кози - 3-5 мл;
- ягнята, козенята - 1-2 мл;
- собаки - 2-5 мл внутрішньом'язово або перорально в тій же дозі;
- коти, кролики -1-3 мл підшкірно або перорально в тій же дозі;
- птах (молодняк та доросла птиця) - щодня перорально свіжий розчин з розрахунку 5 мл препарату на 10 л питної води протягом 3-5 діб.

Для профілактики "МультіВет" вводять один раз в 2-3 тижні, для лікування - через 3-5 діб до одужання. Поросним свиноматкам препарат вводять 2 рази за 2-4 тижні до опоросу, тільним коровам - за 1-1,5 місяці до отелення.

Протипоказання: Гіпервітамінози.

Застереження: Одночасно із застосуванням препарату рекомендується збалансувати раціон годування тварин і птиці. Продукцію від тварин і птиці після застосування препарату використовують без обмежень.

Для застосування у ветеринарній медицині!

1 мл препарату містить діючі речовини:
- вітамін А 15000 МО;
- вітамін D3 7000 МО;
- вітамін E 20 мг;
- вітамін В1 10 мг;
- вітамін В2 8 мг;
- вітамін В6 5 мг;
- вітамін В12 50 мкг;
- декспантенол 30 мг;
- нікотинова кислота 50 мг.

Залишити відгук