vetas product

Міліколівет (колістину сульфат) р-н ор. 10мл №15

"Міліколі" ( колістіна сульфат ) - поліпептидний антибіотик , який належить до класу поліміксинів , у формі розчину для орального застосування .

Фармакологічні властивості
Колістіна сульфат - антибіотик з групи поліміксинів , має бактеріостатичний , а у великих концентраціях бактерицидною дією відносно грамнегативних бактерій.
Препарат слабо всмоктується в шлунково - кишковому тракті і не має шкідливого впливу на слизову оболонку , в силу чого створюється високий рівень антибіотика в кишечнику , що дає відмінні результати при лікуванні кишкових захворювань , викликаних грамнегативними бактеріями. Колістін має бактерицидну вплив проти штамів бактерій , чутливих до порушення їх цитоплазматичної мембрани , призводить до модифікації клітинної проникності і потім витоку внутрішньоклітинних матеріалів. Має бактерицидний ефект проти широкого спектру грамнегативних організмів , таких як Escherichia coli , Enterobacter spp . , Pasteurella spp . , Bordetella spp . , Salmonella spp . , Klebsiella spp . , Pseudomonas spp .

Показання до застосування
"Міліколі " застосовують для профілактики і лікування бактеріальних захворювань шлунково - кишкового тракту , що викликаються грамнегативними мікроорганізмами у свиней , птиці , телят і ягнят.

Дозування і спосіб застосування
" Міліколі " застосовують з питною водою або молоком телятам і поросятам протягом 3-5 днів у дозі 0,5 мл/10 кг маси тварини , що відповідає 100 000 МО / кг маси тварини. Сільськогосподарській птиці лікарський засіб застосовують з питною водою протягом 3-5 днів у дозі 0,375 мл/10 кг маси птиці , що відповідає 75 000 МО / кг маси птиці .

Протипоказання
Не застосовувати тваринам , чутливим до колістіна , а також тваринам із захворюванням нирок.

Період виведення
М'ясо - не раннє , ніж через 48 годин після останнього застосовання препарату ; птах - не раніше , ніж через 24 години. М'ясо тварин , вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну , може бути використане для годування хутрових звірів .

Умови зберігання
Термін придатності : 2 роки при дотриманні правил зберігання та транспортування (сухе темне місце , температура від 5 до 25 ° С).

В 1 мл в якості діючої речовини містить 2 млн. МО , колістіна сульфату , а в якості допоміжних речовин - 0,01 мл бензилового спирту і воду очищену воду - до 1 мл .

Залишити відгук