vetas product

Мазь Живильна, 30 г.

Фармакологічні властивості:
Антисептичний препарат на основі соснової смоли (живиці); має антисептичну, протизапальну, ранозагоювальну та імуномодулюючу дії.
Активний по відношенню до грампозитивних бактерій: Staphylococcus aureus, Streptococcus руодепеѕ і до грамнегативних бактерій: Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa.

Застосування:
Лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, кішок при опіках, трофічних виразках, пролежнях, тріщинах (маститах, анальних тріщинах), при тривало не загоюються післятравматичних ранах без гнійного процесу; пролежнях, екземах, післяопераційних та посттравматичних ранах у стадії грануляції; захворюваннях слизових оболонок, дерматитах.

Рекомендується як профілактичний засіб для зовнішнього застосування для поліпшення функціонального стану шкіри, як лікувально-профілактичний засіб при захворюваннях шкіри і підшкірних тканин, обумовлених запальними процесами, присутністю шкідливої мікрофлори, для прискорення загоєння тріщин, опіків, виразок, ран. Застосовується при запальних захворюваннях м'яких тканин і суглобів, травматичних ушкодженнях опорно-рухового апарату, при захворюваннях периферичної нервової системи, які супроводжуються больовим синдромом.

Дозування:
Мазь застосовується зовнішньо і наноситься на уражену ділянку тонким шаром таким чином, щоб по периметру рани шар мазі був більше розміру рани не менше, ніж на 0,5 см. При локалізації рани на незручному для бинтовки місці допускається використання лейкопластырной або клейової пов'язки. Пов'язки необхідно міняти кожен день або через день в залежності від ступеня просочування їх рановим ексудатом. При значному виділення ексудату пов'язки можна міняти частіше, але не раніше, ніж через 2 години.

Доза препарату залежить від розмірів ураженої поверхні і становить 2-5 г на 5x5 см Після зняття пов'язки на шкірі навколо рани залишається невелика кількість воску, який є своєрідним захисним бар'єром, що особливо важливо при лікуванні кишкових нориць, великих трофічних виразок і посттравматичних ран.

При дерматозах мазь використовують у складі комплексної терапії. На уражені ділянки шкіри мазь наносять тонким шаром 2-3 рази/добу після обробки шкіри антисептиком. Лікування продовжують до стійкого зникнення ознак запалення і (або) загоєння шкіри. При необхідності курс лікування повторюють.

Протипоказання:
Не обробляти тварин з гіперчутливістю до складових частин препарату.

Застереження:
При роботі з препаратом необхідно дотримуватися загальних ветеринарно-санітарних правил. Інших спеціальних застережень немає.

Зберігання:
Сухе прохолодне місце при температурі від 2°С до 15°С і відносній вологості повітря не вище 70%. Не дозволяється зберігати разом з отруйними речовинами та речовинами з різким запахом.

Термін придатності: 3 роки.

100 г препарату містить діючі речовини: живицю - 4 г; екстракт полину - 0,3 г; екстракт ромашки - 0,3 р.

Залишити відгук