vetas product

Мазь стрептоцидова 10% 50г

Мазь стрептоцидова - густа мазеподібна маса білого або світло-жовтого кольору із слабким специфічним запахом.

Фармакологічні властивості: Мазь має антисептичну, протимікробну, протизапальну дію, яка зумовлена вмістом стрептоциду. Стрептоцид – сульфаніламід бактеріостатичної дії, активний щодо грампозитивних (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. та інші) і грамнегативних мікроорганізмів (Escherichia coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella sрр., Shigella spp. та інші ). Як конкурентний антагоніст пара-амінобензойної (ПАБ) кислоти стрептоцид включається у метаболічний ланцюг мікроорганізмів, що призводить до порушення синтезу дигідрофолієвої, а потім тетрагідрофолієвої кислот і, як наслідок, до порушення синтезу нуклеїнових кислот і обмінних процесів в мікробній клітині.

Допоміжні речовини: Антрацин 55, вазелін ветеринарний.

Застосування: Для прискорення загоювання та лікування у великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, котів, хутрових звірів та декоративних тварин захворювань і пошкоджень шкіри та слизових оболонок (інфіковані, свіжоутворені та гнійні рани, виразки, фістули, мокнучі екземи, дерматити, пролежні, опіки, обмороження, тріщини сосків вимені, поверхневі хірургічні патології).

Дозування: Мазь наносять зовнішньо тонким шаром на уражені ділянки шкіри i на 2-4 см навколо них 1–2 рази на добу до клінічного ефекту. Перед нанесенням мазі ділянку шкіри очищають від механічних включень, забруднень, залишків ексудату, шерсті. Для посилення дії препарату на уражені ділянки, після нанесення мазі, можна накладати пов'язку.

Протипоказання: Не має.

Застереження: У рекомендованих дозах не викликає побічної дії та ускладнень.

1 г мазі містить діючу речовину: стрептоцид -100 мг.

Залишити відгук