vetas product

Мазь піхтоїнова Рано-Лік 50г

Мазь піхтоїнова Рано-Лік - мазь від кремового до жовтого або світло-коричневого кольору із специфічним запахом, має антисептичну, протизапальну, протимікробну, ранозагоючу та підсушуючу дії, які зумовлені вмістом цинку оксиду та живиці соснової. Природні жироподібні речовини рослинного та тваринного походження проникають у шкіряній покрив і переносять активні компоненти препарату.
Живиця прискорює процеси загоєння та регенерацію ураженої тканини, стимулює синтез білка колагену, знижує небезпеку інфекцій.
Цинку оксид виявляє слабку протимікробну, в’яжучу, абсорбуючу дії, підсушує шкіру, що призводить до зменшення ексудації та сприяє зменшенню місцевих проявів запалення і подразнення.
 
Застосовується: Для лікування тварин (великої рогатої худоби, кіз, овець, коней, свиней, собак, котів) при екземах, опіках, ерозіях, ушкодженнях шкіри травматичного характеру, тендинітах, лімфангітах.
 
Допоміжні речовини: Лаурилсульфат натрію, касторова олія, ланолін, вазелін.
 
Фармакологічні властивості: ATCvet QD03AX, інші ветеринарні препарати, що сприяють рубцюванню і загоєнню ран.

Дозування: Мазь наносять зовнішньо рівномірним тонким шаром на уражені ділянки шкіри i на 2-4 см навколо них 1–2 рази на добу до зникнення ознак захворювання. Допускається довготривале застосування препарату. Перед нанесенням мазі ділянку шкіри очищують від механічних включень, забруднень, залишків ексудату, шерсті. Для лікування опіків та посилення дії препарату на уражені ділянки після нанесення мазі рекомендується накладати звичайну пов‘язку (можна з пергаментним папером), яку міняють 1 раз на добу. При лікуванні хвороб травматичного або запального характеру мазь застосовують не менше двох разів на добу.

Протипоказання: Не встановлені

Застереження: Немає

 1 г препарату містить діючі речовини: цинку оксид – 50 мг, живицю соснову – 100 мг.

Залишити відгук