vetas product

Мазь Ям 15 г

Мазь Ям - мазь від сірого до сіро-коричневого або коричневого кольору зі специфічним запахом.

Застосування:
Для лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, птиці, собак, кроликів при захворюваннях шкіри (екземи, дерматити, трихофітія, короста, некробактеріоз копит, копитне гниль у овець).

Фармакологічні властивості:
ATCvet QD10A, ветеринарні препарати локальної дії.
Мазь має виражені фунгіцидні, бактерицидні і ектопаразитарних властивостями, зумовлені синергічний дією речовин, що входять до складу препарату. При нанесенні на шкіру мазь діє дратівливо, вяжуще-кератопластичну, прискорює процеси загоєння ран. Проникаючи в верхні шари шкіри, що становлять препарату знищують ектопаразитів по всій глибині поразки.

Дозування:
Перед застосуванням мазь ретельно перемішують, так як при тривалому зберіганні може спостерігатися розшарування компонентів. Мазь наносять тонким шаром на уражене місце шкіри і на 2-4 см навколо нього без попереднього видалення лусочок і вистригання вовни. Уражені ділянки обробляють 1-2 рази на день до відділення лусочок. Якщо через 4-5 доби лусочки не відійшли, мазь продовжують застосовувати далі. Як правило, через 7-10 днів уражені ділянки звільняються від лусочок і на них поновлюється ріст вовни. Через 10 діб після початку лікування проводять контрольні мікроскопічні дослідження зіскрібків. При виявленні збудників захворювання лікування продовжують.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до компонентів препарату. Гостре перебіг захворювання (гнійні процеси).

Застереження:
При індивідуальної чутливості тварин до компонентів препарату можливі подразнення шкіри.
Не рекомендується застосовувати для лікування кішок.

Залишити відгук