vetas product

Мазь Іхтіолова 10% 50 г

Мазь Іхтіолова - мазь від сіро-коричневого до темно-коричневого кольору із специфічним запахом, має антисептичну, протипаразитарну, протизапальну, кератопластичну і місцевообезболюючу дії; регулює судинний тонус; відновлює кровообіг; зменшує секрецію і ексудацію; прискорює регенерацію ураженої тканини. Протимікробна і протипаразитарна дія іхтіолу пояснюється вмістом сірки і ароматичних речовин. Мазь викликає слабке подразнення чутливих нервових закінчень і знижує їх чутливість, знімає запалення шкіри.
 
Застосовується: Для лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, котів та кролів при захворюваннях шкіри (пiодермiя, дерматит, екзема, опіки, обмороження, фурункульоз), при артриті, невралгії, тендиніті, тендовагініті, бурситі, міозиті, маститі, а також при захворюваннях копит та кігтів.

Фармакологічні властивості: ATCvet QM02AX53, ветеринарні препарати локальної дії.
 
Дозування: Мазь наносять зовнішньо тонким шаром на уражені ділянки шкіри i на 2-4 см навколо них 1–2 рази на добу до клінічного ефекту; при артриті, бурситі, міозиті, маститі - злегка втирають у шкіру. Тривалість курсу лікування залежить від характеру і симптомів захворювання, може продовжуватися до 14 діб. Перед нанесенням мазі ділянку шкіри очищають від механічних включень, забруднень, залишків ексудату, шерсті. Кількість мазі для одноразового нанесення залежить від розміру ураженої ділянки шкіри. Для лікування опіків та посилення дії препарату на уражені ділянки після нанесення мазі можна накладати пов'язку.

Протипоказання: Підвищена чутливість до іхтіолу.
 
Застереження: Не допускати попадання мазі на слизові оболонки та в очі. Не застосовувати мазь дійним та лактуючим тваринам на дійки. Іхтіол несумісний в розчинах з алкалоїдами, солями важких металів, йодистими солями, розчинами аміаку, глікозидами. При довготривалому застосуванні можливе подразнення шкіри.

1 г препарату містить діючу речовину: іхтіол – 100 мг. Допоміжні речовини: вазелін.

Залишити відгук