vetas product

Мазь цинково - саліцилова 50г

Мазь цинково-саліцилова - однорідна маса білого кольору з жовтим відтінком.

Показання для застосування: Шкірні захворювання – дерматити, піодермія, екзема, виразки переважно з ексудацією.

Фармакотерапевтична група: Препарати із пом’якшувальною та захисною дією.

Фармакологічні властивості:
Фармакодинаміка. Комбінований препарат для зовнішнього застосування. Низька концентрація саліцилової кислоти, що міститься у ньому (2%), виявляє протизапальну, протимікробну та кератопластичну дію. Пригнічує секрецію сальних і потових залоз. Цинку оксид виявляє слабку протимікробну, в’яжучу, адсорбуючу дію, підсушує шкіру, що призводить до зменшення ексудації та сприяє зменшенню місцевих проявів запалення і подразнення.

Фармакокінетика: При зовнішньому застосуванні саліцилово–цинкова мазь практично не адсорбується в системний кровотік та не проявляє резорбтивної дії.

Спосіб застосування: Мазь наносять на уражену поверхню тонким шаром 2 – 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування – 5 – 7 діб.

Застереження: Не рекомендується застосовувати при гострих гнійних процесах. Не застосовувати одночасно з іншими препаратами для зовнішнього застосування, тому що можуть утворюватися нові сполуки з непередбаченим ефектом.

Побічна дія: Можливі місцеві реакції у вигляді свербежу, печії, гіперемії, шкірного висипу. Алергічні реакції на компоненти мазі.

Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів препарату.

100 г мазі містить: саліцилової кислоти – 2 г, цинку оксиду – 25 г; допоміжні речовини: вазелін.

Залишити відгук