vetas product

Квадро пор. 2 г.

 • Діюча речовина
  гентамицин сульфат-0.024 г, L-триптофан-0.014 г, цинк сульфат, гептагідрат-0.010 г, метоксан-0.952 г
  Область застосування
  Лікування собак, котів, коней і свиней (кабанів після кастрації) при травматичних і хірургічних ранах, опіках, трофічних виразках, дерматитах, які викликані мікроорганізмами, чутливими до діючих речовин препарату.
  Форма випуску
  Комбінований антимікробний препарат пролонгованої дії для місцевого застосування, який містить аміноглікозид гентаміцину сульфат, кремнійорганічний сорбент-поліметілсілоксан (метоксан) і з'єднання цинку з триптофаном.

Квадро - комбінований антимікробний препарат пролонгованої дії для місцевого застосування, що містить аміноглікозид гентаміцину сульфат, кремнійорганічний сорбент - поліметилсилоксан (метоксан) і координаційну сполуку цинку з триптофаном.

Препарат Квадро зменшує прояви місцевої та загальної інтоксикації внаслідок антибактеріальних властивостей, дренажного і протинабряклого дії, нормалізації мікроциркуляції, газообміну, рН середовища в рані. Це сприяє очищенню ран від продуктів ексудації та розпаду тканини, зникненню місцевих запальних реакцій, стимуляції росту грануляційної тканини, покращенню процесу загоєння. Препарат Квадро також очищає рани при опіках, зменшує запальні реакції при їх лікуванні, скорочує площу глибоких опіків, запобігаючи руйнуванню тканин, прискорює формування грануляционного покриву при глибоких опіках та епітелізацію при поверхневих опіках.

Препарат використовують протягом усього часу лікування ран до їх повного загоєння. У початковій стадії (1-5 добу) пов'язки міняють 1-2 рази на добу, після зменшення запальних процесів, очищення рани від гнійно-некротичних мас, появи грануляції та епітелізації рани - 1 раз на добу протягом 1-2 діб.

1 г препарату містить діючі речовини:
гентамицину сульфат-0.024 г,

L-триптофан-0.014 г,

цинку сульфат, гептагідрат-0.010 г,

метоксан-0.952 г

Залишити відгук