vetas product

Креолин р-н 100мл

Опис:
Складається з суміші кам'яновугільних масел і емульгаторів.

Однорідний маслоподібними рідкий розчин з кам'яновугільним запахом масла, темно-коричневий або темно-бурий.

З водою утворюється стійка молочно-біла емульсія. Фасується в пляшку по 0,5, 1 л, каністру 5, 20 л, сталеву бочку по 200 л.

Фармакологічні властивості:
Креолін виявляє акарицидну дію збудників овечого псороптоза, тривало діє на шкірно-волосяних покривах. Креолін сильний дезінфектор, антисептик і протипаразитарний препарат. Є малотоксичних для теплокровного тварини, не викликає місцево-дратівливих і алергічних реакцій.

Показання:
Призначається при псороптоз вівцям (козам) для лікування і профілактики. Для профілактичних і вимушених дезінфекції, дезінсекції, дезакаризації, Дезінвазія приміщення, обладнання, предметів догляду та ін. В тваринництві та птахівництві. Для обробки інфікованої і гнійної рани, порізу, залома копит, при лікуванні опіків, Мокрець, гнійного кон'юнктивіту, екземи паразитарної етіології.

Дози і спосіб прийому:
Лікування і профілактика корости (псороптоза) - вівці обробляються в пропливних ваннах або спеціальних ємностях з 2% креоліновой водною емульсією при сухій погоді t середовища + 18 °, С, t емульсії 20 - 25 °, С. Витримують 2 хв. Купання хворих тварин проводять 2р. з проміжком 10 днів, підозрілих -, 1р. Перед купанням тварини відпочивають, не їдять 4 - 5 ч., Не п'ють -, 1 - 2 год. До обробки. Обробка проводиться свіжої емульсією. Добре розмішуючи додають 2 кг креоліном на 100л. води (20кг на 1000л). Нова заправка ванни проводиться при обробленні 200 овець. При цьому на кожних 1000л води в ванну додають 20 кг препарату. При виході з ванн тварини витримуються 15 хв. на вихідних майданчиках для сушки, а потім випускаються на пасовища. Брудна ванна звільняється, очищається і заливається робочої емульсією. Після обробки акарицидна рідина зливається у відстійник. Для дезінфекції, дезінсекції, дезакаризації і Дезінвазія застосовують 3 - 5% водний розчин, при t 60 °, С. Для антисептичних обробок (промивань) рани, копита і шкірні захворювання використовується 0,5 -2,5% водний розчин.

Побічна дія:
У рекомендованому дозуванні не спостерігається. При перевищенні доз можливі токсичні осложденія.

Протипоказання:
Чи не купаються ослаблені і страждають від спраги тварини. При підвищеній чутливості до компоненту.

Особливі вказівки:
При роботі з креоліном користуються спецодягом. При роботі з препаратом заборонено курити, пити і їсти. Час роботи з креоліном не повинно перевищувати 6 ч. За день. При попаданні на шкіру та слизову препарат ретельно змивається водою. При потраплянні препарату в рот, потерпілий повинен випити пару стаканів води і викликати блювотний рефлекс. Після блювоти випивають 1/2 склянки з сорбентами і потім п'ють сольові проносні. Забій овець для м'яса дозволений через 15 дн. після обробки. При вимушених убоях раніше терміну м'ясо згодовують м'ясоїдних. Молоко в їжу не використовують 15 днів після обробки препаратом.

Зберігання:
У заводській тарі в складах. Окремо від їжі. У недоступних місцях t не менш -25 °, С. Годен-12 міс.

Залишити відгук