vetas product

К-отринвет SC50 р-н 10 мл

К-отрінвет рекомендують як інсектицидний засіб, яке використовується в цілях проведення профілактичної дезінфекції приміщень різного типу. Для використання препарату слід приготувати робочий розчин. Він допомагає усунути різні види шкідливих комах з приміщень: мух; комарів; тарганів і ін.
Робочий розчин слід готувати безпосередньо перед застосуванням. Температура рідини, з якої змішується препарат, повинна бути в межах 20 градусів. Слід змішувати препарат з водою протягом п'яти хвилин до отримання однорідної суспензії. На 50 мл препарату відводиться 5 л води. Такої кількості робочого розчину достатньо для обробки приміщення до 100 кв. м. Захисні дії зберігаються протягом 4-х місяців.
Краще проводити обробку приміщень з допомогу розпилювача. Відстань до поверхні не повинно перевищувати 30 см. Одночасно піддаються обробці все приміщення і прилеглі території. Після проведення процедури об'єкти на кілька годин закривають, після чого добре провітрюються.

Переваги лікарського засобу:
При дотриманні допустимих норм побічних реакцій не виникатиме. Препарат не є небезпечним для тварин і людей. При дотриманні загальних правил безпеки та особистої гігієни він не має протипоказань і застережень.

Ціна К-отрінвета доступна. Широкий спектр дії засобу робить його популярним серед тваринників і власників сільськогосподарських угідь.

Термін придатності препарату становить три роки з моменту випуску партії. Зберігати його потрібно в сухому прохолодному місці далі від дітей і продуктів харчування. Краще вибрати приміщення, захищене від попадання прямих сонячних променів на упаковку.

Висновок:
На сайті представлений великий асортимент товару, який широко використовується в сільському господарстві і рекомендується багатьма фахівцями в галузі ветеринарії. Вся продукція сертифікована і відповідає заявленим нормам і вимогам щодо якості.

Концентрат суспензії, що містить 50 г/л дельтаметрину.

Залишити відгук