vetas product

Комбікел ЛА 40 р-н ін.100мл

  • Форма випуску
    флакон 100 мл та 250 мл.

Комбікел 40, суспензія для ін’єкцій. Комбікел 40 – являє собою суспензію білого чи світло-жовтого кольору.

Показання до застосування: 
Лікування тварин, хворих на отит, перитоніт, мастит, менінгіт, лептоспіроз, актиномікоз, бешиху, актинобацильоз, поліартрит, септицемію, а також при захворюваннях органів дихання (бронхопневмонія, риніт, ларингіт, пастерельоз) та сечостатевої системи (пієлонефрит, нефрит, ендометрит), шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до бензилпеніциліну та дигідрострептоміцину.

Фармакологічні властивості: 
Бензилпеніциліну прокаїн — антибіотик β-лактамного ряду, який має широкий спектр бактерицидної дії проти грампозитивних та грамнегативних мікро-організмів: Streptococcus spp., Diplococcuc spp., Corynebacterium spp., Actinomyces pyogenes, Erysipelothrixrhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Clostridium spp., Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Neisseria spp. та інші.
Дигідрострептоміцину сульфат — аміноглікозидний антибіотик, який бактерицидно діє на грамнегативні та грампозитивні мікроорганізми: Escherichia coli, Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Actinobacillus spp., Staphylococcus spp., Corynebacterium pyogenes, Leptospira spp., Mycoplasma spp.

Цільові види тварин: коні, ВРХ, свині, телята, вівці, кози, поросята, собаки, коти.

Дози і спосіб застосування:
Використовується препарат внутрішньом’язово або підшкірно при захворюваннях органів дихання, сечостатевої системи, шкірних інфекціях, поліартритах і так далі у тварин.
Перед застосуванням флакон необхідно обов’язково добре струснути і використовувати виключно сухий шприц. Комбікел заборонено змішувати з іншими медикаментами в одному шприці.
Застосовується суспензія Комбікел 1 раз на добу. Внутрішньомязово або підшкірно (малим тваринам).

Дорослі коні, ВРХ, свині: 10 мл препарату на 200 кг м.т. тварини
Телята, вівці, кози: 5 мл препарату на 50 кг м.т. тварини
Поросята, собаки, коти: 0,5 мл препарату на 5 кг. м.т. тварини
За необхідності повторити через 3 дні.

Побічні дії:
Комбікел 40 П.Д. може викликати алергію. У такому разі необхідно призначити антигістамінні препарати або глюкокортикостероїди (ГКС). З боку нервової системи може наступити тимчасова нейром’язова блокада. Так само до побічних дій відносять поява блювоти, лихоманки, мимовільного аборту у свиней. Препарат має нефротоксичну ефектом і при тривалому застосуванні викликає глухоту, а також вестибулярні порушення.

Протипоказання:
Заборонено призначати лактуючим тваринам, а також при нирковій недостатності. Не застосовувати внутрішньовенно. Не застосовувати собакам породи Доберман пінчер.

Умови зберігання: Зберігають з пересторогою (список Б) у захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8С.

Термін придатності: 3 роки.

В 1 мл препарату 120 тисяч МО банзилпенициллина прокаїну і 0,2 г дигідрострептоміцин сульфату.

Залишити відгук