vetas product

Клозаверм-А р-н ін. 100 мл

Фармакологічні властивості:
ATCvet QP52A, противотрематодные, противонематодные і противоцестодные ветеринарні препарати
Клозаверм має широкий спектр противопаразитарного дії, згубно діє на трематод, нематод, личинок оводів, збудників сифункулятозов і саркоптоидозов. Компоненти препарату виявляють синергізм дії. Аверсектін, підсилюючи вироблення нейромедіатора гамма - аміномасляної кислоти, порушує передачу нервових імпульсів; клозантел, пригнічуючи активність ферментів, порушує метаболічні процеси в організмі паразитів, що призводить до паралічу і загибелі. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин, в рекомендованих дозах не має мутагенної, сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії.
Препарат виводиться з організму з сечею і жовчю, а у лактуючих тварин також з молоком. Токсичний для риб і бджіл.

Застосування:
Для лікування великої рогатої худоби, овець і кіз при фасциолезе, дикроцелиозе, буностомоз, гемонхоз, езофагостомоз, диктиокаулез, остертагіозе, нематодирозе, тріхостронгілезе, хабертиозе, гиподерматозе, эстрозе, сифункулятозах і коростяних хворобах, викликаних:

  • трематодами (Fasciola gigantica, Fasciola hepática, Dicrocoelium lanceatum, Paramphistomum ichikawai);
  • шлунково-кишкові та легеневі нематоди (Bunostomum trigonocephalum, Bunostomum phlebotomum, Haemonchus contortus, Oesophagostomum radiatum, Oesophagostomum columbianum, Dictyocaulus filaría, Dictyocaulus viviparus, Ostertagia circumcincta, Ostertagia ostertagi, Nematodirus spp., Trichostrongylus spp., Chabertia ovis)
  • личинками оводів (Hypoderma bovis, Hypoderma Uneatum, Oestrus ovis);
  • вошами (Heamatopinus eurysternus у великої рогатої худоби);
  • коростяний кліщ (Рsoroptes bovis., Psoroptes ovis., Sarcoptes bovis., Sarcoptes ovis., Sarcoptes caprae.) у великої рогатої худоби, овець і кіз.


Дозування:
Препарат вводять вівцям і козам підшкірно, великій рогатій худобі - внутрішньом'язово з дотриманням правил асептики в дозі 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини при гельмінтозах та энтомозах одноразово, при саркоптоидозах - дворазово з інтервалом 7-10 днів.
Дегельмінтизацію тварин проводять перед постановкою на стійловий період і навесні перед вигоном на пасовище, проти оводовых інвазій - після закінчення польоту оводів, при саркоптозах і сифункулятозах - за показаннями.
Кожну партію препарату попередньо піддають випробуванню на невеликій групі (7-10 голів) тварин. При відсутності ускладнень протягом 3 діб, обробляють все поголів'я.

Протипоказання:
Не застосовувати хворим, виснаженим тваринам і в останній місяць вагітності.

Попередження:
Після введення препарату можливе прояв місцевої реакції, яка з часом зникає і не вимагає застосування терапевтичних засобів.
М'ясо дозволяється вживати в їжу не раніше ніж через 28 діб, а молоко - через 14 діб після останнього введення препарату. При вимушеному забої м'ясо згодовують м'ясоїдних тварин.

Можлива форма випуску:
Скляні флакони по 10, 20, 50, 100, 150, 200, 400, 500 мл.

Зберігання:
В сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від 5°С до 25°С. Список Б.

Термін придатності - 2 роки.

100 г препарату містить діючі речовини: аверсектін З - 0,2 г, клозантел - 5,0 р.

Залишити відгук