vetas product

Краплі Левоксі-Ото вушні д/собак,котів та декоративних гризунів 10 мл

Краплі вушні LEVOKSI OTO для собак, котів та декоративних гризунів – це прозора, злегка в’язка рідина від безбарвного до синюватого кольору.  Застосовуються для лікування гострих і хронічних захворювань вух (отитів, екзем і дерматитів вушної раковини), спричинені мікроорганізмами, чутливими до хлорамфеніколу та для профілактики післяопераційних ускладнень.    

Фармакологічні властивості: Хлорамфенікол - антибіотик, що володіє широким спектром антимікробної дії, активний відносно більшості грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як: Staphylococcus aureus Streptococcus pyogenes Shigella spp., Brucella spp., Pasteurella tularensis Escherichia coli Proteus spp., Salmonella spp., Bacillus anthracis Corynebacterium pyogenes Erysipelothrix rhusiopathiae а також рикетсій (Ricketssia spp.), мікоплазм (Mycoplasma spp.), хламідій (Chlamydia spp.). Дія хлорамфеніколу полягає в зв'язуванні з 50S рибосомальної субодиницею, що призводить до гальмування синтезу білка бактерій.

Дозування: Закапувати тваринам масою тіла до 10 кг по 3-5 крапель, більше 10 кг - по 7-8 крапель препарату 2 разу на добу у хворе вухо, яке попередньо очищають від бруду, кірок, ексудату. Рекомендується закапувати препарат в обидва вуха (навіть у випадках запалення тільки одного). Курс лікування 3-10 діб, залежно від перебігу хвороби.

Протипоказання: Підвищена індивідуальна чутливість до хлорамфеніколу.

Застереження: Препарат несумісний з антибіотиками з групи хінолонів, а також з ристоміцином, пеніциліном. Гальмує протимікробну дію ß-лактамних антибіотиків.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25°С.

Термін придатності: 3 роки. Після відкриття флакона препарат використати протягом 10 діб за умови зберігання в темному місці при температурі від 5 до 25°С.

1 мл препарату містить діючу речовину: - хлорамфенікол - 50 мг.
Допоміжні речовини: диметилсульфоксид, барвник, спирт бензиловий, пропіленгліколь.

Залишити відгук