vetas product

Краплі Левоксі-Опті очні д/собак,котів та декоративних гризунів 10 мл

Краплі очні LEVOKSI – OPTI - прозора безколірна рідина. Препарат застосовується для профілактики і лікування інфекційних захворювань очей (кон'юнктивіт, блефарит, кератит).

Фармакологічна дія: Хлорамфенікол є антибіотиком широкого спектра дії; ефективний щодо багатьох грампозитивних і грамнегативних бактерій, рикетсій, спірохет і деяких великих вірусів. Препарат активний щодо штамів, стійких до пеніциліну, стрептоміцину, сульфаніламідів. Мало активний щодо кислотостійких бактерій, синьогнійної палички, клостридій та найпростіших. У звичайних дозах діє бактеріостатично. Механізм антибактеріальної дії пов'язаний з порушенням синтезу білків мікроорганізмів. Лікарська стійкість до препарату розвивається відносно повільно, при цьому, як правило, перехресної стійкості до інших хіміотерапевтичних засобів не виникає.

Протипоказання: Підвищена індивідуальна чутливість до хлорамффеніколу. Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи хінолонів, ристоміцином, пеніциліном.

Спосіб застосування та дози: Препарат закапувати по 2-3 краплі в око 2 рази на добу протягом 3-10 діб залежно від перебігу хвороби.

Взаємодія з іншими лікарським засобами: Для попередження посилення пригнічуючого впливу на кровотворення не рекомендується спільне застосування з сульфаніламідними препаратами.

Побічна дія: Можливо розвиток алергічних реакцій.

1 мл стерильного розчину (очні краплі) містить 5 мг хлорамфеніколу

Залишити відгук