vetas product

Краплі КОМФОРТіс інсект.д/собак та котів 1,0 мл №5 (4-10кг)

Опис: Прозора рідина світло-жовтого кольору зі специфічним запахом.

Фармокологічні властивості:

ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди i репеленти (QP53AX65, фіпроніл комбінації)

Препарат відноситься до групи інсектоакарицидних препаратів для зовнішнього застосування. Фармакологічні властивості препарату зумовлені властивостями         діючих речовин.

Фіпроніл похідний піразолу з інсектицидною i акарицидною дією. Порушує процес проходження iонів хлору у ГАМК-залежних рецепторах ектопаразитів, передачу нервових імпульсів    та діяльність нервової системи i призводить до загибелі ектопаразитів. Не впливає на ЦНС ссавців.

Фіпроніл має контактну дію     i практично не всмоктується через шкіру. Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл поширюється по шкірі             й шерсті тварин від місця нанесення препарату до периферійних зон. Фіпроніл кумулюється в епідермісі, волосяних цибулинах та жирових залозах тварини, створюючи ефект «резервуару», що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу. Поступове вивільнення діючої речовини забезпечує тривалу діє препарату.

Пірипроксифен – аналог ювенільного гормону, який регулює piст й розвиток комах, у т.ч. бліх. Mexaнізм його дії полягає в порушенні нормального циклу розвитку комах: яйця, личинки, лялечки, імаго.

Після точкового нанесення препарату компоненти акумулюються в волосяних цибулинах i жирових залозах тіла тварини, практично не всмоктуючись у системний кровоток i виявляє тривалу контактну інсектоакарицидну дію.
Препарат за ступенем дії на організм належить до помірно  небезпечних речовин (3 клас безпечності),    при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не виявляє місцево-подразнюючої та резорбтивно-токсичної дії, при потраплянні в очі викликає подразнення. Препарат є токсичним для риби i бджіл.

Застосування:

Лікуавання та профілактика собак i котів при ураженні ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides spp., Рulех irritans), вошами (Linognathus setosus), волосоїдами (Trichodectes canis, Felicola subrostratus); паразитиформними кліщами (lxodes spp., Dermacentor spp., Rhipicephalus spp.); акариформними кліщами: Otodectes cynotis, Notoedres cati, Sarcoptes canis; тромбідиформними кліщами:       Demodex spp., Cheyletiella spp.; відлякування кровосисних двокрилих комах — комарів, гедзів, мошок, мокреців, москітів, зоофільних мух тощо; профілактика дирофіляріозу (проти мікродирофіляріїї L3 i L4 стадії Dirofilaria spp.) та блошиного алергічного дерматиту (fleа allergy dermatitis: FAD).

Дозування:

Препарат призначений для зовнішнього нашкірного застосування. Наносять на суху неушкоджену шкіру у місця недоступні        для злизування (ділянка холки та вздовж хребта).

Способи застосування:

Виймають піпетку з однократною дозою i тримаючи вертикально, відламують накінечник, таким чином підготувавши препарат до подальшого застосування.

Розділяють вовну тварини і наносять препарат безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї або в декілька точок вздовж хребта, щоб тварина не змогла злизати препарат.

Залежно від маси тіла тварини препарат застосовують різного фасування:

Маса тіла тварини, кг

Об’єм ампули-крапельниці (піпетки), туби, мл

Кількість ампул, необхідних для обробки, штук

Кількість місць нанесення

Собаки

від 1,5 до 4,0

0,5 мл

1

1

від 4,0 до 10,0

1,0 мл

1

2

від 10,0 до 25,0 

2,0 мл

1

3

від 25,0 до 40,0

4,0 мл

1

3

від 40,0 до 60,0

6,0 мл

1

4

Коти

від 1,5 до 4,0

0,5 мл

1

1

від 4,0 до 8,0

1,0 мл

1

1

Препарат призначений для одноразового застосування.

Обробки тварин проводять протягом сезонної активності паразитів за необхідності, але не частіше один раз на 30 діб.

З метою запобігання повторної інвазії ектопаразитами, необхідно періодично змінювати підстилку або обробляти її інсектицидними засобами відповідно до інструкції по застосуванню.

Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру і застосовувати одночасно з іншими інсектоакарицидними препаратами.

Не слід купати тварину протягом 48 годин після обробки.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату!
Не застосовувати препарат тваринам віком до 7 тижнів і/або масою тіла до 1,5 кг!
Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та старим тваринам!

Застереження:

При обробці тварини уникати попадання препарату в очі, на слизові оболонки, в ротову порожнину.
Не допускати контакту щойно оброблених тварин з іншими тваринами.
Після обробки тварин препаратом не дозволяють їм купатися у водоймах впродовж 2-х діб.
При роботі з препаратом дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.
При випадковому потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі необхідно ретельно промити їх проточною водою.
Обробку тварин необхідно проводити у гумових рукавицях, на відкритому повітрі або у добре вентильованому приміщенні.
Після обробки тварин препаратом ретельно вимити руки з милом. Впродовж 48 годин після обробки тварин не гладити і не купати.

Форма випуску: Полімерні піпетки по 0,5; 1,0; 2,0; 4,0; 6,0 мл.

Зберігання:
Зберігати в закритому упакуванні виробника, в сухому недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температурі від 5 до 25С.

Термін придатності: 3 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

 1мл препарату містить діючі речовини:
- Фіпроніл – 100 мг;
- Пірипроксифен – 20 мг.

Допоміжні речовини: ПЕГ-400, ізопропіловий спирт, кислота лимонна, N-метилпіролідон.

Залишити відгук