vetas product

Гель Black Bull лімфодренажний 250мл

Властивості: гель має протизапальну, яскраво виражену лімфодренажну дії. Компоненти, які входять до складу, швидко проникають черех шкіру, блокують вивільнення кальцію, розслабляють мускулатуру, розширяють сосуди, пришвидшують локальний метаболізм, покращується лімфовідведення, зменшується набряк, зменшує запалення.

Застосування: лімфодренажний гель Black Bull застосовується для швидкого усунення післяпологового набряку 24-36 годин, допомогає локально в лікуванні маститів, які супроволжуються набряками.

Спосіб застосування і дози: лімфодренажний гель розпочинають наносити з молочного дзеркала (з лімфатичних вузлів) і продовжують безпосередньо на всю площину набряку в достатній кількості і втирається за допомогою масажу. Не наносити на пошкоджену шкіру, не допускати потрапляння на сосковий канал. Не сумісний з антибіотиками тетрациклінового ряду. Використовувати засоби індивідуального захисту і гігієни.

Період каренції відсутній.

Умови зберігання: Зберігати в тарі виробника при температурі від +5 до +25 С в сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях.

Термін придатності: 36 місяців. 

Вода підготовлена, каолін, лікувальна грязь, гліцерин, полікарбонові кислоти, екстрат м’яти, ментол, касторова олія, бетаїн, алантоін, косова олія, комплекс органічних солей, камедь гуара, камедь ксантани, твін 80.

Залишити відгук