vetas product

Гель Black Bull лімфодренажний 140мл

Властивості:
гель має протизапальну, яскраво виражену лімфодренажной дії. Компоненти, що входять до складу, швидко проникають черех шкіру, блокують вивільнення кальцію, розслаблюють мускулатуру, розширюють судини, прискорюють локальний метаболізм, поліпшується лімфовідведення, зменшується набряк, зменшує запалення.

Застосування:
лімфодренажний гель Black Bull застосовується для швидкого усунення післяпологового набряку 24-36 годин, допомагає локально в лікуванні маститів, які супроволжуються набряками.

Спосіб застосування та дози:
лімфодренажний гель починають наносити з молочного дзеркала (з лімфатичних вузлів) і продовжують безпосередньо на всю площину набряку в достатній кількості і втирається за допомогою масажу. Не наносити на пошкоджену шкіру, не допускати попадання на сосковой канал. Не сумісний з антибіотиками тетрациклінового ряду. Використовувати засоби індивідуального захисту і гігієни.

Склад:
вода підготовлена, каолін, лікувальна грязь, гліцерин, полікарбонові кислоти, екстракт м'яти, ментол, касторове масло, бетаїн, алантоін, косово масло, комплекс органічних солей, камедь гуара, камедь ксантан, твін 80.

Умови зберігання:
Зберігати в тарі виробника при температурі від +5 до +25 С в сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях.

Термін придатності: 36 місяців.

Залишити відгук