vetas product

Гель Black Bull фітомінеральний 250мл

Застосування: Гель Black Bull застосовується для швидкого усунення післяпологового набряку, допомогає локально в лікуванні маститів, різних ортопедичних травмах.

Властивості: гель має протизапальну, антисептичну, яскраво виражену лімфодренажну і легку седативну дію. Компоненти, які входять до складу, швидко проникають через шкіру, блокують вивільнення кальцію (седативний ефект), розслабляють мускулатуру, розширяють сосуди, пришвидшують локальний метаболізм, пасаж секрета, поркащується лімфовідведення, зменшується набряк, усилює локально дію антибіотика, зменшується набряк, усилює локально дію антибіотика, зменшує запалення, прискорює регенерацію пошкоджених клітин.

Спосіб застосування і дози: Гель наноситься безпосередньо на уражене місце в достатній кількості і втирається за допомогою масажу. Не наносити на пошкоджену шкіру, не допускати потрапляння на сосковий канал. Не сумісний з антибіотиками тетрациклінового ряду.

Період каренції відсутній.

Склад: вода підготовлена, лікувальна грязь, екстракт м'яти перцевої, гліцерин, бетаїн, ментол, терпентинова олія, алантоін, метилсаліцилат, кокосова олія, комплекс органічних солей, камфора, ефірна олія м'яти.

Умови зберігання: Зберігати в тарі виробника при температурі від +5 до +25 С в сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях.

Термін придатності: 36 місяців. 

Вода підготовлена, лікувальна грязь, екстракт м'яти перцевої, гліцерин, бетаїн, ментол, терпентинова масло, алантоін, метилсаліцилат, кокосове масло, комплекс органічних солей, камфора, ефірну олію м'яти.

Залишити відгук