vetas product

Гель Black Bull фітомінеральний 140 мл

Застосування:
Гель Black Bull застосовується для швидкого усунення післяпологового набряку, допомагає локально в лікуванні маститів, різних ортопедеческіх травмах.

Властивості:
гель має протизапальну, антисептичну, яскраво виражену лімфодренажной і легку седативну дію. Компоненти, що входять до складу, швидко проникають через шкіру, блокують вивільнення кальцію (седативний ефект), розслаблюють мускулатуру, розширюють судини, прискорюють локальний метаболізм, пасаж секрету, поліпшується лімфовиведеніе, зменшується набряк, підсилює локально дію антибіотика, зменшується набряк, підсилює локально дію антибіотика , зменшує запалення, прискорює регенерацію пошкоджених клітин.

Спосіб застосування та дози:
Гель наноситься безпосередньо на уражене місце в достатній кількості і втирається за допомогою масажу. Не наносити на пошкоджену шкіру, не допускати попадання на сосковой канал. Не сумісний з антибіотиками тетрациклінового ряду.

Період каренції відсутня.

Склад:
вода підготовлена, лікувальна грязь, екстракт м'яти перцевої, гліцерин, бетаїн, ментол, терпентинова масло, алантоін, метилсаліцилат, кокосове масло, комплекс органічних солей, камфора, ефірну олію м'яти.

Умови зберігання:
Зберігати в тарі виробника при температурі від +5 до +25 С в сухих, темних, вентильованих складських приміщеннях.

Термін придатності: 36 місяців.

Залишити відгук