vetas product

Гель Алезан 2 в 1 охолодж.- розігрів. дії 100 г

Застосування:
Крем для зовнішнього застосування коням і собакам в якості протизапальної, знеболюючої та хондропротективного кошти

Переваги:

  • Знімає запалення і живить тканини суглоба
  • Володіє високою проникаючою здатністю
  • Не містить синтетичних барвників і ароматизаторів
  • Дозволений для застосування продуктивним коням

Склад і властивості.
Алезан крем для суглобів відноситься до лікарських препаратів, що регулюють обмін речовин у хрящовій тканині.

Алезан крем для суглобів містить в якості діючої речовини глюкозаміну гідрохлорид, а також допоміжні речовини, в тому числі екстракти мартинии запашної, соснових бруньок, трави полину, плодів фенхелю, кореня солодки, листя м'яти, трави чебрецю, квіток календули, трави деревію, трави звіробою, квіток ромашки, екстракт плодів кмину, плодів шипшини, трави чистотілу, муміє.

Алезан крем для суглобів стимулює регенерацію хрящової тканини, виявляє протизапальну та знеболювальну дію, сприяє запобіганню процесів руйнування хряща та стимулює регенерацію тканини.

Глюкозамін має хондропротекторными властивостями, бере участь у біосинтезі протеогліканів та гіалуронової кислоти. Глюкозамін селективно діє на суглобовий хрящ, є специфічним субстратом та стимулятором синтезу гіалуронової кислоти та протеогліканів, пригнічує утворення перекисних радикалів та ферментів, які ушкоджують хрящову тканину (колагенази та фосфоліпази). Допоміжні речовини лікарського препарату сприяють проникненню діючої речовини через шкіру, активізації кровообігу, виведенню рідини, усунення набряків і зниження больового синдрому, пом'якшують і зволожують шкіру.

Показання до застосування.
Застосовують коням і собакам в складі комплексної терапії та профілактики гострих і хронічних дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату локалізованої форми: остеоартроз, остеохондроз, спондилоартроз, артрити, дисплазія суглобів, синовіти і бурсити, а також для профілактики загострень хронічних захворювань суглобів і сухожиль, зняття запального процесу при значних навантаженнях, ударах, гематомах, розтягненнях і розривах зв'язок.

Протипоказання.
Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів лікарського препарату. Не слід наносити лікарський препарат на пошкоджену шкіру та слизові оболонки.

Порядок застосування.
Алезан крем для суглобів застосовують тваринам зовнішньо 1-2 рази в день, завдаючи смужку крему тонким шаром на попередньо очищену від забруднень суху, неушкоджену шкіру проблемної ділянки втираючи легкими масажними рухами до повного вбирання. У собак довгошерстих порід місце нанесення препарату попередньо вистригають. Процедуру повторюють до одужання. Для досягнення більш вираженого і тривалого ефекту після втирання лікарського препарату можна використовувати повітронепроникний бандаж. Після застосування лікарського препарату протягом 20-30 хвилин тваринам рекомендується надати спокій.

Особливі вказівки.
Не дозволяти тваринам злизувати препарат до повного висихання. Продукція тваринного походження під час і після застосування Алезана крему для суглобів може бути використана без обмежень.

Побічні явища.
Побічних явищ та ускладнень при застосуванні Алезана крему для суглобів у відповідності з інструкцією, як правило, не спостерігається. Можлива індивідуальна непереносимість компонентів крему. У разі виникнення алергічної реакції застосування крему припинити.

Зберігання.
Зберігати в закритій заводській упаковці, в захищеному від світла місці при температурі від 0°С до 25°С. Термін придатності при дотриманні умов зберігання – 18 місяців

Гель містить в якості діючої речовини глюкозаміну гідрохлорид, а також допоміжні речовини, в тому числі екстракти мартинии запашної, соснових бруньок, трави полину, плодів фенхелю, кореня солодки, листя м'яти, трави чебрецю, квіток календули, трави деревію, трави звіробою, квіток ромашки, екстракт плодів кмину, плодів шипшини, трави чистотілу, муміє.

Залишити відгук