vetas product

Енроксіл 10% р-н, ін. 100 мл.

Показання:

Призначають великій рогатій худобі і свиням в комплексній терапії бактеріальних інфекцій, викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину, в тому числі колібактеріозу, сальмонельозу, атрофічного риніту, стрептококозу, мікоплазмозу, синдрому метрит-мастит-агалактія, ензоотичну пневмонії.

Дозування:

Енроксіл 10% застосовують великій рогатій худобі підшкірно, свиням - внутрішньом'язово один раз на добу протягом 2 - 3 днів в дозі 0,25 мл на 10 кг маси тварини (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини по ДВ). При сальмонеллезах і інфекціях дихальних шляхів Енроксіл 10% вводять в дозі 0,5 мл на 10 кг маси тварини (5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тварини по ДВ) протягом 5 днів. Великій рогатій худобі не рекомендується вводити в одне місце більше 5 мл, свиням - більше 2,5 мл препарату.

Побічна дія:

У деяких випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату або порушенні порядку прийому і дозування можуть спостерігатися алергічні реакції, зміна апетиту та діарея. При появі зазначених ознак застосування препарату слід припинити.

Залишити відгук