vetas product

Енроксіл 5% р-н, ін. 100 мл.

Показання:

Призначають дрібному рогатій худобі, телятам, свиням і собакам в комплексній терапії бактеріальних інфекцій, викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину, в тому числі колібактеріозу, сальмонельозу, ензоотичну пневмонії, мастит-метрит-агалактії, стрептококозу, мікоплазмозу, сечостатевих інфекцій.

Дозування:

Енроксіл 5% розчин вводять свиням внутрішньом'язово, іншим тваринам - підшкірно протягом 3 - 5 днів. Дозу препарату для сільськогосподарських розраховують по 1 мл на 20 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла по ДВ). При сальмонеллезах Енроксіл 5% вводять з розрахунку 1 мл на 10 кг маси тіла (5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла по ДВ) не менше 5 днів. Собакам препарат призначають підшкірно в дозі 1 мл на 10 кг маси тіла протягом 5 днів. Максимальна кількість препарату для ін'єкції в одне місце для великих тварин не більше 5 мл, для дрібних - 2,5 мл.

Побічні дії:

У деяких випадках при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату або порушенні порядку прийому і дозування можуть спостерігатися алергічні реакції, зміна апетиту та діарея. При появі зазначених ознак застосування препарату припиняють і проводять десенсибілізуючу терапію.

Залишити відгук