vetas product

Енрокс р-н ор. 1 мл. № 80

Застосування:
Лікування телят до 6 місяців і поросят до 4 місяців, хворих колибактериоз, сальмонельоз, мікоплазмоз, атрофічний риніт, ензоотичну пневмонію, бронхопневмонія, ентерит і інші захворювання, викликані мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.
Дозування:
Перорально в дозі 2 мл на 5 кг маси тіла (10 мг енрофлоксацину на 5 кг маси тіла) два рази на добу за допомогою дозуючого пристрою. Препарат впорскують глибоко в ротову порожнину тварини. Натискання на дозуючий пристрій забезпечує дозу 1 мл. Препарат застосовують протягом 2-3 діб.
Протипоказання:
Не застосовувати препарат тваринам з підвищеною чутливістю до енрофлоксацину, а також тваринам з печінковою і нирковою недостатністю.
Не застосовувати тваринам з ознаками захворювань центральної нервової системи, а також з розвитком хрящової і кісткової тканин. Не допускається одночасно з препаратами тетрациклічними ряду, макролідами (еритроміцин), хлорамфеніколом, теофіліном, нестероїдними протизапальними препаратами. Не застосовувати одночасно з антацидами і препаратами, що містять в своєму складі катіони Mg2 +, Al3 +, Ca2 +, оскільки це порушує абсорбції енрофлоксацину. Не застосувати в профілактичних цілях, а також при виявленні збудників резистентних до енрофлаксіціну.

Залишити відгук