vetas product

Енрокс гель ор. 100 мл

Застосування:
Лікування телят до 6 місяців і поросят до 4 місяців, хворих колибактериозом, сальмонельоз, мікоплазмоз, атрофічний риніт, ензоотичну пневмонію, бронхопневмонією, ентеритом і інші захворювання, викликані мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Дозування:
Перорально в дозі 2 мл на 5 кг маси тіла (10 мг енрофлоксацину на 5 кг маси тіла) два рази на добу за допомогою дозуючого пристрою. Препарат впорскують глибоко в ротову порожнину тварини. Натискання на дозуючий пристрій забезпечує дозу 1 мл. Препарат застосовують протягом 2-3 діб.

Протипоказання:
Не застосовувати препарат тваринам з підвищеною чутливістю до енрофлоксацину, а також тваринам з печінковою і нирковою недостатністю.
Не застосовувати тваринам з ознаками захворювань центральної нервової системи, а також з недостатнім розвитком хрящової і кісткової тканин.
Не допускається одночасно з препаратами тетрациклічні ряду, макролідами (еритроміцин), хлорамфеніколом, теофіліном, нестероїдними протизапальними препаратами.Не застосовувати одночасно з антацидами і препаратами, що містять в своєму складі катіони Mg2 +, Al3 +, Ca2 +, оскільки це порушує абсорбції енрофлоксацину.Чи не застосувати в профілактичних цілях, а також при виявленні збудників резистентних до енрофлоксацину.

Залишити відгук