vetas product

Енрокс гель ор. 100 мл

Енрокс гель (Enrox gel) - прозора або жовтувата, в'язка рідина.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: енрофлоксацин - 5 мг.
Допоміжні речовини: метилпарабен, пропілпарабен, пропілметілцелюлоза, вода очищена.

Фармакологічні властивості: АТС vet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування. QJ01МА90 - Енрофлоксацин.

Енрофлоксацин відноситься до групи фторхінолонів і володіє широким спектром антибактеріальної дії. Він активний до грампозитивних і грамнегативних бактерій, в тому числі: E. coli, Klebsiella spp., Pseudomonas aerіginosa, Pasteurella multocida, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Haemophilus spp., Bordetella spp., Campylobacter spp., Erysipelothriсs spp., Corynebacterium spp., Actinobacillus spp., Clostridium spp., Bacteroides spp., Fusobacterium spp., а також мікоплазм (Mycoplasma spp.). Механізм антимікробної дії енрофлоксацину пов'язаний з пригніченням активності ферменту ДНК-гірази, який пригнічує реплікацію ДНК в ядрі бактеріальної клітини. Препарат добре всмоктується з травного тракту. Корм може дещо уповільнювати всмоктування енрофлоксацину, але істотно не впливає на його біодоступність. Препарат легко розподіляється по тканинах і рідинах організму. Максимальна концентрація енрофлоксацину в плазмі крові досягається через 1-2 години після застосування. Виводиться з організму переважно з сечею, частково виводиться з жовчю.

Застосування: Лікування телят до 6 місяців і поросят до 4 місяців, хворих колибактериозом, сальмонельоз, мікоплазмоз, атрофічний риніт, ензоотичну пневмонію, бронхопневмонією, ентеритом і інші захворювання, викликані мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Дозування: Перорально у дозі 2 мл на 5 кг маси тіла (10 мг енрофлоксацину на 5 кг маси тіла) два рази на добу за допомогою дозуючого пристрою. Препарат впорскують глибоко в ротову порожнину тварини. Натискання на дозуючий пристрій забезпечує дозу 1 мл. Препарат застосовують протягом 2-3 діб.

Протипоказання: Не використовувати тваринам з підвищеною чутливістю до енрофлоксацину, а також тваринам з печінковою і нирковою недостатністю. Не застосовувати тваринам з ознаками захворювань центральної нервової системи, а також з недостатнім розвитком хрящової і кісткової тканин. Не допускається одночасно з препаратами тетрациклічні ряду, макролідами (еритроміцин), хлорамфеніколом, теофіліном, нестероїдними протизапальними препаратами. Не застосовувати одночасно з антацидами і препаратами, що містять в своєму складі катіони Mg2 +, Al3 +, Ca2 +, оскільки це порушує абсорбції енрофлоксацину. Чи не застосувати в профілактичних цілях, а також при виявленні збудників резистентних до енрофлоксацину.

Застереження: Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Залишити відгук