vetas product

Енрокс 100 р-н др. 10 мл №5

Енрокс 100 розчин ін'єкційний - прозора рідина світло-жовтого кольору
Фармакологічні властивості: ATCvet класифікаційний код QJ01 - антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.

Енрофлоксацин, відноситься до групи фторхінолонів і володіє широким спектром антибактеріальної дії, активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, в тому числі: Escheriсhia coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Moraxella bovis, Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp ., Haemophilus spp., Bordetella spp., Campylobacter spp., Erysipelothriсs spp., Corynebacterium spp., Actinobacillus spp., Clostridium spp., Bacteroides spp., Fusobacterium spp., а також мікоплазм (Mycoplasma spp.). Механізм антимікробної дії енрофлоксацину пов'язаний з пригніченням активності ферменту гірази, який пригнічує реплікацію ДНК в ядрі бактеріальної клітини.

Препарат швидко всмоктується з місця ін'єкції та проникає в усі органи і тканини організму. Максимальна концентрація препарату в крові спостерігають через 0,5-1 год після введення і зберігається протягом 4-6 годин, а терапевтична концентрація - протягом 24 годин. З організму енрофлоксацин виводиться з сечею і жовчю практично в незмінному вигляді і частково в метаболізірованія, у вигляді ципрофлоксацину.

Застосування: Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання (колідіарея, колісептицемії, пастерельоз, сальмонельоз, стафилококкоз, мікоплазмоз), викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину, а також при вторинних інфекціях.

- Свині: лікування тварин при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання (пастерельоз, ензоотична пневмонія, бактеріальна бронхопневмонія, колідіарея, колісептицемії, сальмонельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт), викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Дозування:

- Велика рогата худоба: підшкірно в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла) один раз на добу. Для лікування частих інфекцій дихальних шляхів і сальмонельозу дозу збільшують удвічі, тобто 5 мл препарату на 100 кг маси тіла. Тривалість лікування становить - 3 доби, при сальмонельозі - 5 діб.

- Свині: внутрішньом'язово в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла) один раз на добу. Для лікування частих інфекцій дихальних шляхів і сальмонельозу дозу збільшують удвічі, тобто 5 мл препарату на 100 кг маси тіла.

Тривалість лікування становить - 3 доби, при сальмонельозі - 5 діб, при ММА-синдромі у свиней - 1-2 діб.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до енрофлоксацину, а також з ураженнями нервової системи та захворюваннями нирок.
Не застосовувати поросним свиноматкам, а також в період лактації.
Не застосовувати тваринам з ознаками захворювань центральної нервової системи.
Не застосовувати тваринам з захворюваннями нирок.
Не застосовувати одночасно з макролідами, тетрациклінами, хлорамфеніколом, теофіліном і нестероїдними протизапальними засобами.
Енрофлоксацин не слід застосовувати для профілактики.

Залишити відгук