vetas product

Енрокс 100 р-н ін. 100 мл.

Застосування:
Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання (колідіарея, колісептицемії, пастерельоз, сальмонельоз, стафилококкоз, мікоплазмоз), викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину, а також при вторинних інфекціях.
Свині: лікування тварин при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання (пастерельоз, ензоотична пневмонія, бактеріальна бронхопневмонія, колідіарея, колісептицемії, сальмонельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт), викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

Дозування:
Велика рогата худоба: підшкірно в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла) один раз на добу. Для лікування частих інфекцій дихальних шляхів і сальмонельозу дозу збільшують удвічі, тобто 5 мл препарату на 100 кг маси тіла. Тривалість лікування становить - 3 доби, при сальмонельозі - 5 діб.
Свині: внутрішньом'язово в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла (2,5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла) один раз на добу. Для лікування частих інфекцій дихальних шляхів і сальмонельозу дозу збільшують удвічі, тобто 5 мл препарату на 100 кг маси тіла.
Тривалість лікування становить - 3 доби, при сальмонельозі - 5 діб, при ММА-синдромі у свиней - 1-2 діб.

Протипоказання:
Підвищена чутливість до енрофлоксацину, а також з ураженнями нервової системи та захворюваннями нирок. Не застосовувати поросним свиноматкам, а також в період лактації.Не застосовувати тваринам з ознаками захворювань центральної нервової системи. Не застосовувати тваринам з захворюваннями нирок.Не застосовувати одночасно з макролідами, тетрациклінами, хлорамфеніколом, теофіліном і нестероїдними протизапальними засобами.
Енрофлоксацин не слід застосовувати для профілактики.

Застереження:                                                                                                        Забій тварин на м'ясо дозволяють через 14 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока людьми дозволяють через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Залишити відгук