vetas product

Екоцид С пор. 2,5 кг.

Екоцид С (Ecocid C) - високоактивний дезінфікуючий засіб для безпечної та ефективної захисту від багатьох відомих вірусів. Також має бактерицидну і фунгіцидну дію. Застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, систем подачі питної води, цехів по переробці птиці та яєць, забійних та м'ясопереробних цехів, транспортних засобів, обладнання, поверхонь, приладів, інструментарію, санітарно-технічного обладнання та інших об'єктів, що підлягають ветеринарному нагляду.
Показання до застосування:
Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, систем подачі питної води, цехів по переробці птиці та яєць, забійних та м'ясопереробних цехів, транспортних засобів, обладнання, поверхонь, приладів, інструментарію, санітарно-технічного обладнання та інших об'єктів, що підлягають ветеринарному нагляду.
Дозування:
Робочий розчин екоцид С застосовується методом вологої дезінфекції, аерозольного розпилення, туману і для дезінфекційних бар'єрів. Для загальної дезінфекції попередньо очищених поверхонь і обладнання необхідно приготувати 1% -й розчин екоцид С (50 г препарату на 5 л води). Експозиція становить від 60 хвилин до 2 годин. Остаточна дезінфекція поверхонь і приміщень, де утримуються тварини, викопується в разі ризику виникнення вірусних, бактеріальних або грибкових інфекцій. 1% -й розчин екоцид С наноситься на поверхні і обладнання за допомогою розпилювача низького тиску або іншого механічного розпилювача в дозі 300 мл / м². Експозиція становить від 2 до 3 годин. Тварин вводять в приміщення після закінчення експозиції. Для очищення і дезінфекції обладнання використовують 0,5-3% -й розчин екоцид С в дозі 300 мл / м² протягом 15-60 хвилин, в залежності від ступеня забруднення. Потім споліскують чистою водою. Для санації систем водопостачання після остаточного очищення використовують 0,5% -й розчин екоцид С (50 г препарату на 10 л води), заповнюючи всю систему. Експозиція 60 хвилин. Після експозиції залишки дезінфекційного розчину змивають водою. Для забезпечення постійної стерилізації питної води додають відповідну кількість порошку Екоцид С в резервуар або в автоматичне дозуючий пристрій для отримання 0,1% розчину. Для дезінфекції повітря з метою знищення перехресних інфекцій в період спалаху захворювань (особливо захворювань дихальних шляхів), використовують 0,5% -й розчин екоцид С. Дезінфекцію проводять за допомогою пристроїв, що діють під тиском, для дрібнокрапельного розпилення або рюкзачних розпилювачів в дозі 1 л на 10 м² площі. Експозиція становить 30-60 хвилин. Для холодної аерозольної дезінфекції використовують 1% -й розчин екоцид С (100 г препарату на 10 л води). Аерозольну дезінфекцію в звільнених від тварин приміщеннях (сараях) проводять протягом 30-60 хвилин за допомогою механічних аерозольних генераторів в дозі 1 л розчину на 10 м2 площі. Перед заводом тварин, приміщення провітрюють протягом 30-60 хвилин. Для теплого аерозольної дезінфекції використовують 4% -й розчин екоцид С (400 г препарату на 10 л води) при витраті 1 л розчину на 40 м2 площі. Спочатку змішують підсилює агент для утворення туману з водою в розрахунку 15 одиниць підсилює агенту на 85 одиниць води. Потім додають в розчин Екоцид С. Аерозольну дезінфекцію в приміщеннях (сараях) проводять протягом 30-60 хвилин за допомогою термічного генератора туману. Для дезбарьеров і для обробки коліс транспортних засобів, взуття та копит тварин використовують 1% -й розчин екоцид С. Розчин в дезбарьер змінюють через кожні 4 дні або в міру забруднення.

Залишити відгук