vetas product

Енвайр д/котiв,цуценят та собак дрібних порід таб №10

Фармакологічні властивості:
ATCvet QP52А, протинематодні і протицестодні ветеринарні препарати (QP52AA51празіквантел, комбінації). Широкий спектр антигельмінтної дії на круглі та стьожкові гельмінти ґрунтується нафармакологічній дії складових препарату ЕНВАЙР. 
Пірантелу памоат (ембонат) активний проти нематод (круглих гельмінтів), впливає на їххолінергічні рецептори, що призводить до незворотного спастичного паралічу паразитів. Нематоди виводяться з організму тварин назовні перистальтичними рухами кишківника. Празіквантел активний проти цестод (стьожкових гельмінтів), швидко всмоктується через їх тонкий покрив (тегумент). Підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м’язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву цестод дорослих форм. У деяких випадках стьожкові гельмінти під дією празіквантелу повністю перетравлюються і не виявляються у фекаліях.

Застосування:
Профілактика та лікування котів при ураженні нематодами (Toxocara mystax, Ancylostomacaninum, Uncinaria stenocephala) та цестодами (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, Echinococcusgranulosus, Echinococcus multilocularis, Hydatigera taeniaformis). Профілактика та лікування собак (малі породи та цуценята з 4-х тижневого віку) приураженні нематодами (Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Toxocara canis, Toxascarisleonina, Trichuris vulpis) та цестодами (Dipylidium caninum, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena,Taenia multiceps, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis).

Дозування:
Рекомендована доза – 1 таблетка на 4 кг маси тіла тварини. 

Застосування: перорально, таблетку можна приховати в кормі або безпосередньо дати тварині. 

Дотримання голодної дієти не вимагається.

Тривалість лікування:
Препарат дають одноразово. При інтенсивних ураженнях гельмінтами застосовують дворазово з інтервалом 3-4 доби. Кошенят та цуценят проти круглих гельмінтів рекомендується дегельмінтизувати двічі з інтервалом 14 діб. Профілактичну дегельмінтизацію котів, цуценят та собак дрібних порід рекомендується проводити 1 раз у квартал, індивідуально.

Протипоказання:

  • індивідуальна чутливість до компонентів препарату;
  • одночасне застосування з препаратами, що містять піперазин;
  • застосування ослабленим і хворим тваринам, тваринам з захворюваннями печінки;
  • кошенята віком до 6-ти тижнів;
  • цуценята віком до 4-х тижнів;
  • не застосовувати препарат самкам за 1 тиждень до родів.

Застереження:
Слід дотримуватися рекомендованих доз при дегельмінтизації. Препарат можна застосовувати самкам у період лактації за умови досягнення цуценятами 4-хтижневого віку та кошенятами 6-ти тижневого віку.

Зберігання:
Зберігати в оригінальній упаковці, окремо від харчових продуктів та кормів при температурі 5 – 25 °C.
Зберігати у недоступному для дітей та тварин місці.

Термін придатності: 4 роки.

1 таблетка, масою 0,5 г, містить діючі речовини: пірантелу памоат (ембонат), у перерахуванні на 100 % та суху речовину – 0,230 г; празіквантел, в перерахуванні на 100 % та суху речовину – 0,02 г. 
Допоміжні речовини: целюлоза-102 мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, цукормолочний, крохмаль картопляний, ароматизатор, кальцію стеарат, тальк.

Залишити відгук